Dvojí přístup

Zařídil jsem stránku o hře, kterou jsem naprogramoval. Můj kamarád mi řekl, že mi udělá lepší stránky. A tak jsem mu dal heslo, abych mi stále nemusel dávat disketu a já to nenahrával. No jenže takhle má přístup i ke všemu nastavení a může si tu stránku bez problémů přivlastnit. Existuje tady nějaká možnost? Třeba aby měl pouze FTP přístup, ale ne přístup k nastavením a změně hesla? Pokud to nijak nejde, bylo by to dobré zavést-rozdílná hesla pro FTP a nastavení. Děkuji za odpověď.
Lukáš Hermann
www.farma.wz.cz
to jsem zvedav, co na to admin :)))))))

podle me je to blbost. bud mu veris, nebo hesla nerozdavej!!! a heslo pro pristup k ftp je myslim dulezitejsi nez heslo k nastaveni ne? takze to nejdulezitejsi heslo uz ma a vic nepotrebuje. k cemu mu bude heslo pro nastaveni uctu, kdyz se ti muze vrtat primo na webu ????? :)))))
Pro nas by to nebyl problem, pak je tu ale zbyvajich 99% uzivatelu, kteri by to nejen nevyuzili, ale velkou cast z nich by to zbytecne matlo.

Takze nevim nevim :)
Ta stránka je sice hrozně hezká, ale nějak jsem tam nenael vůbec nic, jen krátkou noticku, e doufá, e se nám ta stránka líbí... :-)
no jsou tam sice informace o hre. design je celkem strizlivej, ale me osobne se vubec nelibi, ze musim moc scrolovat! - dela to text neprehlednej. mozna to nekolik surferu otravi... ale to jen muj nazor, samozrejme, ze se to muze kazdemu zdat uplne jinak a nekdo si naopak ve scrolingu uplne libuje :)

m.s.
Není to špatný.... pokud máš myš se scrol.
- - - Ale co se týče obsahu - - - 8b z 10