Mohu umístit nacionalistické stránky s...

Ahoj,
Máme stránky ohledně ogranizace na zlepšení stavu naší vlasti a hned v úvodu píšem, že nejsme neonacisti a v textu také, že pro problematické menšiny by se hodil pracovní tábor atd, nic protiprávního a ve znaku máme vlajku ČR s hákovým křížem, nikoli s německou orlicí, tudíž nic společného s nacismem. Mohu takové stránky uveřejnit u vás? jinak je to www.webpark.cz/blacklist.
Díky
hm, z pravniho hlediska nevidim zadny problem. Jinak se mi ten kriz nelibi, at uz s orlici nebo bez.

jinak ja by radeji tady videl stranky fan klubu lunetics, nez tohle :)
Hákový kříž nemá nic společného s nacismem...? Hmmmm...
Mno hákový kříž jako takový byl symbolem Říma, to, že si ho vzali nacisti, je holt smůla. Symbolika nacistického významu hákového kříže je spjata s vedlejšími symboly jako pozadí a druhotné znaky, tudíž tento kříž s naší vlajkou nelze považovat za symbol neonacismu a musím říct, že jsem text četl a nenašel nic, co by bylo protiprávního a bohužel ani to, co by nebyla pravda.
Tak nevim, byl bych obecne vzato za absolutni svobodu slova. Myslim ale, ze by to v nasich podminkach udelalo vic skody nez uzitku. Jeste to prodiskutujeme s kolegy. Chtel bych jen rict, ze ackoliv s timto zpusobem reseni problemu nesympatizuji, maji pravo na svuj nazor a pokud nebudou delat nic protizakonneho, asi proti tomu postupovat nebudeme.
Konec koncu, domena nazory.cz by mela dat moznost projevit svuj nazor.

ps: Myslim, ze byste si jeste meli poradne promyslet, co vlastne chcete delat a jak. Na jedne strance pisete: "Tvrdší tresty za hanobení státních symbolů" a pritom na kazde strance nahore je ceska vlajka s hakovym krizem. Tak se na me teda nezlobte, ale u vetsiny lidi ten hakovy kriz asociuje nacismus.
Predpokladam, ze to mate zkonzultovano s pravniky nebo proc jste si tak jisti, ze to je ok ?
Ten hákový kříž je symbolem boje, s nacistickým černým křížem na červeném pozadí nemá co dělat. Hákový kříž jako takový nesymbolizuje nacismus, je to jen druh kříže. My ho použili proto, protože v kontrastu s naší vlajkou symbolizuje náš boj a touhu po "čisté zemi" (teď nemyslím rasismus, myslím čistá z hlediska kriminality).
OK, protože hodně lidí nedokáže pochopit symboliku hákového kříže s naší vlajkou v pozadí, je tento teď PŘEŠKRTNUTÝ. Docela by mne zajímalo, s jakým řešením sympatizujete. Nahradit snižující se porodnost Čechů imigrantama, jak to navrhla naše skvělá vláda? Nevím, ale rád bych žil mezi Čechy.
Doufám, že přeskrtnutý kříž vám nebude vadit, ikdyž by neměl ani normální, protože v naší ústavě je povoleno vyjadřování slovem, tiskem, obrazem....cenzura není povolena. To ale jen na okraj.
No, tak Petře, promiň, ale... Jak bych to vyjádřil... Četl sem si na vaší stránce a podle mně nemáte VŮBEC ale VŮBEC jasno !!! A to V NIČEM !!!
1) Nejste nacisté, fašisté ! Jste VLASTENCI ! Moje GRATULACE ! Takových vlastenců je nám třeba ! "Česko jen Čechům... ...jen dobrým Čechům!" A co tam je mezi tím ? Přeškrtnutý hákový kříž a pod ním je... FILIPÍNSKÁ VLAJKA (akorát v bílém poli chybí žluté sluníčko a hvězdičky-nebo to je jenom málo zřetelné???)!!!!!!!! FILIPÍNSKÁ VLAJKA na stránkách českých "vlastenců"............ já myslel že mě asi POTRHÁ SMÍCHY !!!!!!!!!!!!!!!!! Ještě teď sem v pase zlomenej, hahahahaha :-D
2)Tvrzení, že nejste rasisté a tak dále se mi také jeví jako pokus o alibi."Řešení problému nepřizpůsobivých cikánských a přistěhovaleckých skupin" tohle je jeden z vašich cílů. Proč tam jsou vymezeni Cikáni a přistěhovalci ? Neexistují jiné nepřízpusobivé skupiny ???
Výroky o "nekontrolovatelně se množících cikánech" a o jejich "nízké inteligenci" také nepovažuju za nerasistické. "Na zlepšení morálky cikánů by nejspíše zabrali pracovní tábory a snížení soc. dávek. Je na čase s tím něco dělat, protože se také může stát, že za 20-30 let budem v menšině my..." Tohle není rasismus ????? No tak to snad ne !
3) Hákový kříž jako symbol boje ??? Na to si přišel jak ????????? Byl to symbol boje za Velkoněmeckou říši.

No, mohl bych tu pokračovat, ale nechci to tu moc přehlcovat. Snad se někteří po přečtení mých řádku trochu zamyslí, jestli to je jenom čisté (filipínské, hehehehe:o)) vlastenectví, nebo něco nepěkného co by se spíše nemělo trpět.
Petře, věř mi, že se tu válím po zemi smíchy ! Fakt.
Ten příspěvek co začíná: "Hákový kříž je symbolem boje..." To sem psal už výše. S bojem (pokud vím) toho moc společného neměl. Dále se zde objevují tvoje obrovské znalosti o "nacistickém háknkrajcu", hehehe :-D Asi ti prozradím novinku, ale Německá říše (ta třetí samozřejmě) měla jako symbol černý hákový kříž v BÍLÉM kruhu a teprve kolem něho byla červená barva !
A to, že ste ho použili v konrastu s VAŠÍ vlajkou mě dohnalo až k slzám filipínského vlastenectí, hahahahaha :-D

A v dalším příspěvku:"Nahradit snižující se porodnost Čechů imigrantama, jak to navrhla naše skvělá vláda? Nevím, ale rád bych žil mezi Čechy." Podle mě RASISMUS !!!!!!!! A jaký !!!

Rád si vyslechnu vaše názory na můj názor :o) Těším se !

"jak to navrhla naše skvělá vláda? Nevím, ale rád bych žil mezi Čechy"

tak tohle je rasismus. cim jsou cizinci horsi? stat je potrebuje kvuli danim.

Pokud chces zvysit pocet Cechu --- tak se ozen a udelej si treba 20 deti. To prospeje statu urchite vic, nez vase strana.
Dobrý den, rád bych se dostal na váš blacklist. Prohřešek: opakované močení mimo mísu, tmavé ochlupení okolo penisu.

Děkuji za brzké vyřízení.

-Lukáš Vychopeň, Vsetín, Filipíny

---Rasismus je HNUS!---

Stop rasismu!
Stop Vašim stránkám!
Stop "Vašemu" vlastenectví!

Děkuji Martin Find