PHP 5.0

Co myslíte má si cenu pořizovat php 5 když teď nebude míst vestavěnou podporu MySql ?
mno asi ne ... ja sem si stahnul jen beta verzi a bylo vic nedostatku kterych sem s vsim, radsi bych zustal u 4.3.x verzi, ty sou pomerne slusny
technologie nás pohltí, uvidíte že do roka a do dne bude php5.0 standart...
U tebe možná u mě ne :-)
Martin: Myslím na wz... :), takže i u Tebe :))
To by nam Míra neudělal :-))
Míra to určitě s nějakým předčasným pokrokem přehánět nebude, nemílím-li se. ;-)

Co se týče PHP5, ještě jsem se vůbec nezabýval tím, jestli budu přecházet nebo ne. Nezabudovaná podpora MySQL bude pro mě asi silným argumentem proti. Když se nad tím zamyslíme, tak kolik z nás opravdu využije všechny nové věci v PHP5. Podle mě jde o změny podstatné pro giantí ;) aplikace, ke kterým 99,9% z nás má na hony daleko...

Toť můj názor!
wow! o nicem nevim... ale na druhou stranu taky nevidim duvod, proc menit...
No php5.0 NO!
Divil by som sa, keby sem teraz niekto nainstaloval php5 je totiz zatial len v beta verzii. BTW preco ste menili s php3 na php4? Alebo inac. V com je (resp bude) php5 horsie ako php4?
Já o tématu zatím příliš nevím, ale je jisté, že hlavní změna bude v objektech. Jen kvůli nim a pár dalším kravinkám ;-) se do 5 bezhlavě hrnout nebudu. Ruku na srdce, kdo z vás programuje v php objektově natolik, aby ho nějaké změny, které 5 přinese mohly ovlivnit. A i kdyby, u naprosté většiny internetových aplikací, které děláme, se bez nich dá s klidným srdcem obejít...