HLEDÁME ČLOVĚKA NA PHP

Pro připravovaný Inetový projekt hledáme dalšího člena týmu pro programování PHP (fóra, ankety, chat, heslovaný přístup, etc.). Prostě pro Vás nic složitého. Kontakt přes e-mail.

Ladislav Veselý
Měl bych zájem o vaší nabídku. Mé znalosti PHP vsice nejsou na vrcholové úrovni, ale pokud jde o fórum, anketu, chat nebo heslovaný přístup tak to bych měl zvládnout. Pokud budete mít zájem rád se s vámi dohodnu na podrobnostech.

Martin
spatne spatne spatne

nezlob se na me, ale takhle se nepise zadost o praci :-)

nerikam, ze mas primo lhat, ale kdyz o necem vis, o cem o to zhruba je, napises ze to ovladas - kdyz s necim delas delsi dobu nez 1 mesic, napises ze ses v tom expert atd.

vim o cem mluvim, taky jsem to tak delal ;-)
presne tak ja to delam taky.. a kdyz chcou neco co neumis napises ze se dokazes rychle prizpusobit, rychle se ucis a vzdelevas v novych oblastech dane technologie.
krom toho pokud vis ze to co chteji zvladnes s prehledem rekni to zpusobem: ovladam na velmi dobre urovni...

kdyz jsem sel pracovat jako spravce site nevedel jsem o tom co tam chteli skoro nic... ted to dokazu vyresit hned a jeste to schvalne delam tak aby to vypadalo na BIG problem ;-)))))
Zajímavá teorie a v praxi ještě zajímavější :))
Dík všem za informace co a jak by se mělo psát a tak.... Každopádně už je to napsaný a já s tím nic neudělám a ani nechci....

Díky za vaše reakce... :o)
Proč jednoduše nenapíšeš "Výborně zvládám jazyk PHP". Šéfici většinou spěchaji a na nějaký román nemají čas. Totéž nám řekla i učitelka češtiny. Učily jsme se psát životopisy pro zaměstnáni. 3/4 z nás psala romány a to bylo blbě. Dnes letí strukturovaný životopis - krátce, vystižně a bez nějakých blbosti.

Tomík.
Ladislav Veselý: Já se chci zeptat, o co přesně by šlo, jakej server a o čem bude? Něco jako je třeba gbook.i-carrot.net?
Klidně bych s něčím u toho projektu mohl pomoct, PHPko zvládám docela slušně :)