chyba v php "Parse error"

Chci na webzdarma zprovoznit stránku na bázi redakčního systému phpRS.
Doma mi všechny odkazy bez problému fungují, mj. i proto, že jsem nikde pro jistotu nic neměnil a použil jsem standardní verze php stran.
Bohužel na webzdarma se mi bez chyb zobrazí jen úvodní strana.
Pokud ale například kliknu na odkaz <a href="http://www.bumble-bees.aktualne.cz/view.php?cisloclanku=2001061101">Celý článek...</a>
objeví se tato chyba:

<b>Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/aktualne.cz/b/bumble-bees/view.php on line 2</b>.

Podobn2 je to i s ostatními php stránkami. Php moc nerozumín a hlavně si nedovedu vysvětlit, že doma na serveru Apache je to OK a tady jsou chyby...
Díky
<HTML>to dela nastaveni reklamy, dej si tam v administraci aby se to vkladalo jen do jednoho souboru</HTML>
zkusil jsem nastavit v administraci v sekci "vkladani rekamy", aby se reklama vkladala do souboru "index.php", ale problem jsem neodstranil.
bohuzel nevim, kde jsem udelal chybu ...
<HTML>fakt jsi to tam nemel, nechapu ze to je takovy problem precist si ten kratky text poradne :(</HTML>
a zapomnel jsem dodat, ze se mi stale nahore zobrazuje 7 reklamnich prouzku a dole standardni jeden ... je celkem jedno, jestli zvolim variantu "nahore" nebo "dole", s uvedenim souboru nebo bez nej....
ja to tam fakt mel, ale zkousel jsem to mazat a davat zpatky, i varianty nahore ci dole ...
tak tedka uz to funguje s tim, ze reklama je jen na hlavni strance nahore :-)
diky