???

Pomoc sháním admina admin nikde a docela nutně ho potřebuji!!!
A k čemu?
Velkej problém na mí page!!!
Ehm, Lukasek neumi PHP a admin se kvuli tomu rozkraji <g>
;)
To nebude problém php:-)
No ne???????????????? Člověk, kterej se tady stále vytahuje jak mu stačí poznámkový blok k tvorbě www stránek má nějakej problém s kterým potřebuje pomoc??? No to snad nééééé???? Dovol, ale :-)))))))))))))))))
Ne, problem php to skutecne neni. Je to tvuj problem.

Fakt jsem se nesetkal s nikym jinym, kdo by mi dokazal napsat asi 20 mejlu jen kvuli tomu, ze mu neco nejde. Uvedom si, ze tu je dalsich 20tis. uzivatelu a krome toho jeste mam na praci uzitecnejsi veci :(

No, ehmm... LOL! :)))
Dobře ale když díky tomu nefungovala skoro celá stránka (funguvala ale ne správně)
a ten soubor tam fakt nikde nebyl a šel načíst jen přes for když jsem načítal soubory a normálně prostě nebyl vyditelnej!!!
až se mi ho podařilo smazat přes script:-)) díky bohu!!! chápu že jsou tu i další lidi ale pomoct bys mi moh že ano ale teď je to jedno tak ahoj a mnoho štěstí všem Lukaik
http://harry-potter.euweb.cz
Taky poslat 20 mejlu kvuli tomu, ze unix nezobrazuje defaultne soubory zacinajici teckou, je docela drsne ne ?
Holt to je celkem husty ja se bal co se stalo :) ja mam jinej problem omylem jsem si vytvoril (uz ani nevim jak) soubor ktery se jmenuje : " xt\psswrds.txt" a zaboha s nim nehnu ;( jeste ze ma jenom 18B :) ale asi tam bude naka vychytavka v Unixu kterou jsem zatim neobjevil, ale az na ni prijdu... nebo radsi nepomuzete mi nekdo ? ;)
nevim jak z windows, ale z unixu se k tomu dostanes bez problemu
i z Unixu pres ftp mi to pise 'couldn't get file status for 'xt\psswrds.txt' tak nevim cos myslel tim z Unixu...?