Telecom

Vzhledem ke zdražování Telecomu, nevim jestli
nezrusim linku a chtel bych se zeptat za jak
dlouho se musí aktualizovat stránky, aby je nezrušily.
heh :)

nemusi, staci kdyz tam budou pristupy pres web
no je tady nejak moc martinu :)))) asi budu muset zmeni signature nick? uz sam zacinam mit bordel v tom, co jsem psal a co psal nejakej jinej martin...

m.s.
Že se nestydíš admine posmivat se nám ubožákům s modemem.

Neberte to nikdo osobně, ale Telecom jsou kurvy!
(názvem Telecom jsem nemyslel žádnou určitou společnost - je to jen shoda jmen ;-)
Jo,jo, jsou to svině hamounské ten úplně jiný Telecom, než ten Telecom, který nemyslim. :o)
Buďte radi za dialup pres telekom. :-)
Já jsem vynaložil 10 000 na bezdrátovou linku od jedné soukromé společnosti a chvýlema lituji že jsem si nenechal modem. :-(
Proc? Jake mas problemy s bezdratovou linkou?
Ja o ni take uvazuju...
musite se pri porizovani rozhodnout pro spravnou volbu - kompromis rychlost/cena/limit. hodne firem v soucasne dobe nabizi pripojeni s nepocitanymi prenosy kolem tisicovky, ale hacek je v tom, ze to byva sdilene pripojeni s vice uzivateli a neni garantovana max. rychlost (a nebo hondne nizka) - napr. max rychlost 64k, garantovana 16k...

m.sa.
Jo, souhlasim s tebou. Jen tak pro informaci-ja mam ted u Telecomu rychlost 0-4k.Jeste se me nestalo ze bych prekrocil 6k.Telecom uvadi-kupte si ISDN budete mit z 34k na 64k-to bych chtel videt kdo ma 34k.Zajimalo by me jakou propustnost maji ty ostatni...
no jo... ale ty si pletes bity a bajty ;-)

na isdn opravdu mas garantovano 64kbitu modemem jsem bezne pripojen 45kbitu nekdy az 50kbitu (podle kvality a propustnosti)... zalezi jaky mas modem ale tech tvych 4-6kbytes odpovida kolem 40kbitum... rychlost jakou jsem pripojen zjistis, kdyz kliknes pravym tlacitkem na ikonku spojeni v systray a pak stav...

m.sa.
A jestli mas teda 16 kbitu,tak se na internetu ani nehnes-je to tak?
To jsem nevedel,ze zdilena linka muze bezet az tak pomalu.
No 16kbit je neco kolem 2kbytu za sekundu. to staci na email a zakladni surfovani... pro download a upload je to docela malo (ale vzpominam na dobu BBSek a modemy 12k a surfovani s 14k :) )

jinak aby jsi dobre rozumel... sdilena linka znamena, ze jeji kapacitu sdilis s vice uzivateli (vetsinou ctyrmi). vyhodou je nizzi cena (jakoby se delite), nevyhou kolisajici rychlost - kdyz budes sam mas 64k, kdyz budete vsichni najednou stahovat mp3, budete radi za 16k... musis se poradne zeptat co si kupujes - udelat kompromis mezi cenou a rychlosti! na druhou stranu jsem 24hodin online a nemusis za emaily ve spicce platit telecomu sileny prachy...

m.sa.