Nastavení cesty k browscap.ini

Zdravíčko,
rád bych věděl, jaké je správné použití funkce Get_Browser().
Když ji použiju, hlásí mi to chybu. (Warning: get_browser(): browscap ini directive not set. in /3w/wz.cz/c/cbds/index.php on line 6)
Jak můžu nastavit cestu k browscap.ini?
Dík za odpověď.
neni to podporovane,
sam bych proti tehle vychytavce nic nemel, ale bylo to velmi nestabilni takze nebudu dale timto zpusobem riskovat dostupnost webu
sorry, vam to doma treba funguje, mne na tom padal apache a nestoji mi to za to abych to ladil
Škoda, je to zbytečný psaní navíc (tahat to z $HTTP_USER_AGENT). Ale i přesto dík.
to jsi asi nepochopil o cem ten browscap.ini je ... nebo to tak aspon vypada

to neni k ziskani useragenta, ale k zjisteni jeho schopnosti
No jasně, je to prostě jen jednodušší zápis toho, jak z useragenta dostat konkrétní info (+ nějakej bonus napsanej v browscap.ini, třeba jestli umí tabulky) o prohlížeči.
Pokud chci tedy zjistit jméno prohlížeče, nemusim to složitě tahat z $HTTP_USER_AGENT pomocí ERegI(). Použití ERegI("MSIE",$HTTP_USER_AGENT), by znamenalo pro každou další potencionální identifikaci prohlížeče použít další ERegI(MSIE,Netscape,Opera,...) fci a to vše navíc našoupat do if() ... endif;, což se mi zdá složité na zápis. (Ale je dost možný, že to jde i snáz.)
Z toho důvodu tvrdím, že "je to zbytečný psaní navíc (tahat to z $HTTP_USER_AGENT). Ale i přesto dík."
Doufám, že jsem browscap pochopil dobře - něměl by se tedy z podpory odstranit řádek "Browscap - zjištění schopností uživatelova prohlížeče" , když už není podporovaný?
To je problém Apache 2.0.xx a PHP. Když se použije CGI, tak to šlape. A u Apache 1.3 by taky neměl bejt problém. Jinak pochybuju, že Míra bude přestavovat celej web kvůli vychytávce. Ale teď jsem to zkoušel s Apache 2.0.48 a PHP 4.3.4 a normálně to maká. Tak nevím...
Sorry. Omyl. Dělá to vylomeniny.. Tak to sem radši nedávat, když si to s PHP nerozumí....
Viz dnešní článek na Interval.cz