Pro Admina a všechny :

Zdravím WZ...
Myslím že ozjet freewebhostingový server chce a vyžaduje určitou obětavost a povinosti ...

1) neopravujete Fatal errory !
2) MySql, vsadím se že jste ani nezačali :(

myslm že jste již dokázali hodně ... a z takových lidí si beru příklad.

Myslím že ale když už nic jiného, tak by jste sliby dodržovat měly !


NEBO TO BYLA REKLAMNÍ KACHNA (MySQL atd..)?

S pozdravem Richard
"fatal error" .... tj. co ?

ono to vazeny pane neni jen o chuti neco zdarma nabidnout, ale i o penezich

a nepiste zde prosim, jake prijmy mame z banneru, kdyz o tom nemate ani paru, nekdy to uz dokaze cloveka vazne namichnout
No s tema banerama to (tusim take martin???) prehnal - to musi byt jasne i jemu. kdo delal nekdy nejakej web (a to tady asi kazdej), tak vi jak je to s nahanenim navstevniku a s trafficem (a tak i s potencionalni moznosti chtit si za reklamu platit) - pokud si nekdo mysli, jak se da na banerech krasne sbohatnout, bezte na pulroku (treba na) anoweb a nechte si platit od nejakejch lidi za banery = brzke vystrizliveni :)))

ale vazne - ten email by se hodil (alespon). chapu, ze mysql je zahul pro server a nesmi se to uspechat (ani nevolam po uspechani jak se tady casto krici), ovsem udelat email branu treba jen pro preposilani na jiny box by soucasna konfigurace mohla zvladnout bez vyssich naroku na upgrade a vetsich prestav (to je ovsem jen teoreticka domenka - nevim o soucasne konfiguraci prilis - teda skoro :)))

a email typu jamaha@prodejce.cz nebo pepa@borec.cz by si urcite freehosting kvalit jako je tento urcite zaslouzil.

pokud mohu prispet do vyvoje nejakym napadem, pak se mi na jednom freehostu libi jakysi emailovy kos - vsechny emaily jsou trideny podle domeny, takze treba info@jamaha.prodejce.cz a webmaster@jamaha.prodejce.cz je smerovano do jedne emailove schranky zadane pri registraci (treba jamaha@hotmail.cz) - tento zpusob se me osobne libi zatim nejvic. pro server to neznamena zadne prilisne zvyseni zateze a diskova kapacita je vyuzivana jinde...

rozepsal jsem se moc, ale snad to bylo trochu vice k veci, nez stale dokola zadoneni typu "kdy uz to bude???"... :)))


m.s.
Diky za konstruktivni pristup. Toho si vazim.

Hlavne by me zajimaly nazory na to, jestli chcete emaily ve tvaru cokoliv@moje.domena.cz nebo moje@domena.cz. Ja se priklanim zatim k druhe variante (s tim, ze bychom treba mohli emaily prvniho typu smerovat na ten primarni ucet -- i kdyz se mi ty emailove kose moc nelibi).
No tak já osobně bych radši mysql než mail!! a stím fatal error tak občas se na stránkách zničeho nic začne fšde objevovat fatal error... a nepomůže nic než zavřít prohlížeč a znovu zadávat stránky...
Jak to myslis zavrit okna a zadavat znova? jestli ti pada browser, tak s tim asi server nic nezmuze :)

m.s.
Zdravim,
myslim, ze email by byl fajn a presmerovat ho na ten co je registrovany je dobry napad.

Me by se libil moje@domena.cz
to by asi bylo nejlepsi. Prvni varianta je moc dlouha, predstava ze bych mel neconeconeco@moje.domena.cz se mi nelibi.

martin
Jak jsem rekl, ja osobne bych se klanil k variante neco@moje.domena.cz, protoze muzu si udelat nekolik mailu vhodnych podle pouziti:

info@auta.prodejce.cz
webmaster@auta.prodejce.cz
formular@auta.prodejce.cz
atd...

a udelat si filtrovani na svem emailovem uctu, takze by to bylo podle me lepsi a profesionalnejsi. no je pravda, ze je to trosku delsi, ale to ve vetsine pripadu nevadi. moje@domena.cz (tedy v mem prikladu auta@prodejce.cz) je trochu omezujici a pokud jsou moznosti (a jsou:), tak proc ne?

ale dej se vule bozi (a spravcu:-)))

m.s.
Přikláněl bych se k první variantě + přesměrováním na email zadaný při registraci nebo nějaký jiný.
Mne staci ten druhy. Je kratky a vypada lepe.

Co se tice toho Fatal Erroru, neni to chyba ve Vasi strance? Tyto hlasky dava PHP.
to jako myslis, ze php te donuti zavrit a restartovat prohlizec a pak teprve pokracovat? to nezni moc pravdepodobne, asi to spis blbe chapu... :)

m.s.
Ne neavře se ale nic lepšího už nezmůžeš než to zavřít!!! jinak to bude furt psát faral error i když pujdeš na jinej web a vr´´atíš se!!!
O tom Fatal Erroru zde již byla zmíňka dřív... bylo to něco o alokování paměti a WZ se přiznalo že j to chyba na jejich straně.. ale změna NIKDE !
Ale to sand neni ten problem, ze by jsi nemohl na nejake jine URL a musel restartovat browser ???????

m.s.
Dejme tomu, že moje prezentace je <a href="http://submit.webz.cz">submit.webz.cz</a>, e-mailova adresa (staci na presmerovani) submit@webz.cz by pak byla perfektni !
Hlavně ať je web rychlý a přístupný. Alespoň jako teď, možná trochu míň výpadků (těch několikahodinových).

Jinak si myslím, že webzdarma je jeden z nejlepších freewebů u nás a doufám, že to tak bude i nadále.
Také se přikláním k variantě moje@domena.cz - vypadá to mnohem lépe a je to i lepší na zapamatování (pro návštěvníky webu).
me by se emailova adresa adresa libila ve tvaru neconeco@moje.domena.cz, ale musel bych tehle aliasu dostat treba pet, abych to rozdal znamym