Neni php ako php

Svoje stránky mam v php. Doma používam php pre windows versia 3.0.17. Vy tu máte versiu 3.0 pre linux(asi). Ak sa pozriete na baggy.webz.cz/download/download.php alebo baggy.webz.cz/fun/fun.php tak to ma nejake problemy s file exist. No mne to doma vpohode funguje. V com je teda problem. Ved nieje php ako php alebo co?
Prosim pomozte mi. Vopred dakujem. Baggy
Nemas tam nejaky problem s lomitky? co takhle hodit sem nejaky ten kod!?
a) ted je tady php/4.3.0
b) at koukam jak koukam, zadnej error nevidim
> ted je tady php/4.3.0
už 4.3.3, ale to na věci asi moc nemění :-)
a) na webzadrma.cz, ano, ted je tady php/4.3.3-dev, build date 2003-06-01, kdyz uz mame byti presni, ze...
jinak v dobe psani meho prispevku (2003-05-30) tady _fakt) bylo php/4.3.0, mira potvrdi ;-)

...ale jinak to na veci samozrejme vubec nic nemeni...
Samozřejmě v tvůj příběh plně věřím a nehodlám se o něm hádat!

Ono to bylo upozornění spíše pro autora článku, ne žádná výtka tobě... :-)
To baggy> ked ukazes skripty alebo napises nejake chybove hlasky co to vyhadzuje(ked nejake vypisuje) mozeme ti pomoct. Ja som mal zo zaciatku tiez problemy s tym ze doma vsetko fungovalo a ked som to dal na server zrazu neislo nic. Problem bude mozno v tom ze skript nie je dost "portabilny" medzi roznymi verziami php, to znamena ze je asi dost zavisly od nastavenia phpcka co mas doma. (klasicky register_globals=on,off; funkcie nepodporovane v starsich verziach, mierne rozdiely medzi WIN a UNIX verziou atd)
Mam asi podobny problem.
Na locale mam PHP verzi 4.0.5 a me male forum tu beha bezchybne
Zde se kazdy prispevek vlozi 2x a pritom se naboura celkova struktura html.
Ubec nevim co s tim...

Je to tim upgradem na verzi 4.3.3?
Je tu neco zasadniho o cem nevim? Potreboval bych to rozchodit.

Poradi nekdo?

POSTem odesilam do toho sameho dokumentu obsahy promenych kde je pak zpracovavam>

if (($Jmeno!="") && ($Zprava!="")&& ($Tema!="")&& ($Email!="")): // přidání příspěvku
$fp=FOpen("./forum.body", "r+");
FPutS($fp, "<table class=\"link\" width=\"750\" border=\"0\" cellspacing=\"0\">\n<tr>");
FPutS($fp, "<td bgcolor=\"#000000\" colspan=\"3\"><font color=\"#CCCCCC\"><b>Od: </b></font><b><SPAN class=textname>$Jmeno </SPAN ></b><font color=\"#00CC00\"><A HREF='mailto:$Email'>$Email</A><font color=\"#CCCCCC\">, vloženo ".Date("d.m.Y v H:i")." hod.</font></font>\n</td>\n</tr>\n<tr>\n");
FPutS($fp, "<td bgcolor=\"#333333\" width=\"*\"><font color=\"#CCCCCC\"><b>Téma: </b></font><font color=\"#FFFFFF\"><b>$Tema</b></font></tr><tr> ");
FPutS($fp, "<td bgcolor=\"#000066\" colspan=\"3\"><BLOCKQUOTE>");
FPutS($fp, NL2BR(HTMLSpecialChars($Zprava)));
FPutS($fp,"</BLOCKQUOTE></td></tr></table><br>\n\n");

$radky=file("./forum.body");

for($i=0;$i<Count($radky);$i++) FPutS($fp, "$radky[$i]"); //zapsani zbytku diskuze za novy prispevek (do souboru)

FClose($fp);
$radky=file("./forum.body"); //vypis prispevku
for($i=0;$i<Count($radky);$i++) Printf("%s", $radky[$i]);
exit; // ukončení skriptu
endif;

$radky=file("./forum.body"); // vypis prispevku pri prvnim pristupu

for($ii=0,$ig=0;$ig<Count($radky);$ig++){
Printf("%s", $radky[$ig]);
if (0!=StrPos($radky[$ig], "</BLOCKQUOTE></td></tr></table><br>")) $ii++;
}
zda ze jsem to vyresil... problem byl ve $radky=file("./forum.body"); ve svem scriptu ho volam jeste jednou pred vyse uvedenym vypisem a tady se to nejak bylo...v nizsich verzich ne