Nepočítá se zobrazení bannerů!!!

Moje stránky mají v katalogu 0 návštěv a přitom jich mám za den nejméně 50
Banner mám na indexu a zajímavé je, že ani tu moji jednu návštěvu, kdy jsem spořádaně počkal na načtení banneru, to nazapočítalo!

Admine vyjádři se prosím.

http://www.games.webzdarma.cz/
Me to naopak pripada, ze to funguje lepe nez drive ;)

Vlezl jsem na tu stranku a vidim, ze tam pribyl jeden pristup (z nuly na 1). Napada me, jestli nesedite za nejakou striktni proxy (ktera nepousti k serveru hlavicku HTTP_REFERER). To by se projevovalo timto zpusobem.
Proxy nepoužívám, ale vysvětlete mi, jak můžu získat cca 150kreditů za banery, které mám na stránkách (od Billboardu), když tam bylo podle vaší statistiky 0 lidí ?!

Zdravim, tenhle problem pozoruji uz asi tri dny, kdyz vyhledam sve stranky podle nacteni baneru, tak se mi zobrazi i treba v poledne 0 a pritom pres sendform se mnou lidi komunikuji, takze tam chodi, cim to je??

nic jsem nemenil a baner mam na hlavni strance nahore, tedy ve framu predtim to behalo normalne.

martin
Sice nemam tolik pristupu, ale zato presne vim kdo se pripojil na moji stranku. Musim dodat, ze i v tomto pripade jsou moje pristupy a pristupy v katalogu jine.
Mohl byste mi admine vysvetlit jakym zpusobem pracujou Vase pristupy?

dik Tomik.
Do prdele práce (sorry už jsem se neudržel)
Dneska mi přes Sendform poslalo 8 (různých) lidí mail a podle vaší statistiky tam byli nenom 3!
Moje počítadlo je textového charakteru a je napsané v PHP a podle neho tam bylo 49 návštěv!
Nechci nikoho urážet, ale máte tady v tom pěkný bordel.
Pocet pristupu by mel byt roven poctu zobrazenych banneru, coz se nutne nemusi rovnat poctu navstev.

System pocitani se mirne zmenil, presto ale myslim, ze funguje tak jak ma. Presneji: nemam zadny dukaz, ze by to nefungovalo. Presto je to mozne a proto dekuji za namety. Nicmene overenim jsem zadny problem nezjistil.
V mém případě se počet zobrazených bannerů MUSÍ rovnat počtu návštěv, protože VŠICHNI musí projít přes index.htm (kde je vaše reklama)

Uznávám, že pokud je někdo velmi rychlý, dokáže kliknout na tlačítko "VSTUPTE" dříve, než se banner načte, ale aby mi to moji vlastní návštěvu jeden den započítalo a druhý ne, to si myslím že je někde pořádný bug
Zdravim Admine,
mam zajimavou vec, v praci jsem se dival na pocet zobrazenych reklam na mych webech a cisla jsem si opsal, pak jsem jel domu, cesta mi trva asi deset minut a kdyz jsem to same otevrel doma, tak jsem byl prekvapeny, cisla se zmenila, ale DOLU, normalne to kleslo. Jak je mozne, ze v praci mi to ukazuje 45 nactenych baneru a doma jen 12. Webove pocitadlo na hlavni strance, tedy na strance kde je i vase reklama, od pulnoci zvysilo o 87 cisel, tak a ted jsem z toho jelen.

Ptam se jak to, ze to takhle blbne??
Neni nekde chyba u me?? Asi ne, podobny problem tu ma vice lidi.
Martin >> co treba TEMPovana stranka? Ze ji mas doma nejak ulozenou, a ze se ti nezobrazuje nejnovejsi verze. I kdyz to je asi blbost... ;)


zdravi
<http://celeb.webzdarma.cz>
No to mě teda podrž!
Pojmenoval bych to reklamní paradox :)
Zdravim, tempy nepouzivam a historii nesnasim, takze jedu vzdy aktualni info, to jsem vsechno zkousel.

Ale dnes jsem to kontroloval a uz to bezi OK, on minuly tyden byl husty, nebehal mi redirect mailu na mobil, nebeha mi MujEmail na wapu u eurotelu (pry pretizeny gateway ci co) a jeste tohle. No a to jsem mozna na neco zapomnel :o)

heh ;)
Moje počítadlo taky nějak nepočítá! I když počkám, až se objeví banner, tak se tam další přístup prostě nezapočítá. To pozoruji už asi dva týdny(dnes je 17.1.2002). Myslím, že když se to stává nám všem, chyba není takříkajíc na našem přijímači.