HELP u APACHE subdoman !

Prosím o radu !
Neviem ako mám nastaviť v Apache, príp. na DNS vytváranie neobmedzene subdomény, a to nasledovne:
napr. www.mojadomena.sk = cesta/folder/mojadomena.sk/www, to znamená, že keď zadám www.mojadomena.sk
načíta sa obsah s "cesta/folder/mojadomena.sk/www". No a pre subdomény potrebujem zhruba toto:
"cesta/folder/mojadomena.sk/sub", čo značí ak nahrám do adresára "/sub/" napr. folder meno1, a zadám
meno1.mojadomena.sk, tak sa načíta obsah stránok z adresára "cesta/folder/mojadomena.sk/sub/meno1",atď, meno2...
...Nejako to neviem spojazdniť... Dík za rady !
bud na to existuji spec. moduly do apache (treba mod_vhost_alias ktery pouzivame na wz) nebo obecnejsi nastroje, ktere jsou vice ohebnejsi, ale ponekud slozitejsi na nastaveni (mod_rewrite)

oboji ma svoje vyhody, na wz mame vhost_alias predevsim kvuli jednoduchosti a z toho plynouci male zatezi
Diky za odpoveď, ale to nastavenie ciest ???,
V stručnosti:
Ako to nastaviť aby automaticky nahral obsah s dir/nieco.domena.sk
Nejde mi to nastaviť potreboval by som trocha konkrétnejší príklad.
To zn. folder/sub/name1,name2,name2, atd.. je subdomain.domena.sk
Thank...
<HTML>httpd.apache.org/docs-2.0/ ... tusim tak nejak je ta adresa
u vhost_aliasu to je jeden prikaz, ten rewrite je trochu slozitejsi a bez zvladnuti regularnich vyrazu bych se o to ani nepokousel

ale jestli vas spravne chapu, tak na to vhost_alias staci
tak treba v nasi konfiguraci na wz je toto:

VirtualDocumentRoot /3w/%-2.0.%-1/%-3.1/%-3</HTML>
Dík. skusim
Zdravím !
Ešte mám jeden dotaz:
Tak ako mám uvedené -- všetky varianty fungujú OK, ale problem je so subdoménamy.
Ako ich definovať, podla čoho ich má Apache nájsť ?
Táto konfigurácia hovorý zruba - /cesta/domain/domena.sk/www/ -
čo znamená keď zadám www.domena.sk načíta obsah adresára .../www/, ale ako nakonfigurovať subdoménu
hociakemeno.domena.sk ?

## zone www.domena.sk
##

<VirtualHost 192.168.1.11>
### VirtualDocumentRoot "D:/00000001/domain/%2.0.%3.0/%1"
### VirtualDocumentRoot "D:/00000001/domain/%-2.0.%-1/%-3"

VirtualDocumentRoot "D:/00000001/domain/%-2.0.%-1/%-3"
ServerName www.domena.sk
ServerAlias domena.sk
ServerAdmin info-servis@domena.sk
</VirtualHost>

Díky za radu !
Už som to konečne spojazdnil,perfektne všetko funguje, len som musel na to od lesa....
Takže každá doména ktorá hostuje na mojom servery má možnosť vytvárať neobmedzene subdomény v adresáry
cesta/folder/menodomeny.com/sub/hociakemeno
ps. je tam hodne možností....
Dík, majsa...