pořád nevím jak to udělat ani s tím indexem

Prosim Vás nevim jak vložit tu www stránku na ten internet. Udělal jsem si stránku ve WORDU. Uložil jsem si jí a vytvořili jse mi adresáře - Osobní stránka WWW_sobory Prázdná stránka 1_soubory Prázdná stránka 2_soubory Prázdná stránka 3_soubory Prázdná stránka 4_soubory dále se mi vytvořili soubory default.htm Osobní stránka WWW.htm Prázdná stránka 1 Prázdná stránka 2 Prázdná stránka 3 Prázdná stránka 4 TOCFrama Potom mám uloženou jednu stránku jako kompletní a tu jsem přejmenoval na index.htm Zaregistroval jsem si www stránku a pomocí windows Comander jsem tam tyto všechny vyjmenované adresáře a soubory nakopíroval a teď, když jsi na tu svojí stránku chci najet, tak se mi objeví chyba 404. Potřebuju poradit proč to nefunguje a nebo jestli se náhodou neobjeví až za nějakou dobu. Díky za odpovědi a jestli můžete tak mi popište jak tam vložit tu stránku dělanou ve WORDU.
Já bych především nedělal stránky ve Wordu :-) Ale to je jedno. Teď nevím, jestli Word taky nedělá bordel ve velkých a malých písmenech nebo jestli server podporuje i názvy souborů s mezerami...
nejlepsi asi bude obsah wordu vlozit do schranky a pak to prekopirovat do NOTEPADU a tam to ulozit jako Vsechny soubory *.* a to tak ze to bude koncovka html.

Jinak word je nemotorny a je to strasne pomale, nejlepsi je poznamkovy blok - NOTEPAD - tedy za predpokladu, ze clovek zna hatmatilku.

martin

retriever.aktualne.cz
zoo.prodejce.cz
profi.prodejce.cz
no, nejlepší je na tvorbu FrontPage. FP Express je navíc zdarma a je většinou dodávanej s IE. nedivim se, že to nefunguje, Word není na tvorbu webových stránek....
No to tedy musim oponovat, ten co je pod win stoji za pekne houby, nedelal bych v nem ani kdyby mi nekdo platil !!!

akorat to cloveka blbne, nedokaze to udelat poradny web, kdyz potrebuji neco upravit tak jedine NOTEPAD, ve front bych to jen pokazil

Mimochodem PowerPoint take umi delat web, je to slozitejsi, ale vysledek jsem nekde videl a vypadalo to super
Používám Golden editor, je zdarma, česky a přehledný, da se stahnout z golden.zde.cz

Má český help syntaxe, hlavně nezkoušejte upravovat paskvil z Wordu, nejlepší řešení je odchytit z Wordu text do schránky a vyplivnout ho do editoru a v něm zformátovat.

V případě že to nerozlousknete Vám ten index mohu pomoc udělat, další stránku už můžete dělat podle něj.
frontpage je naprostej humus, delat v nem nema smysl...
ta chyba by mohla bejt, ze pripona je .htm,
ale srver "serviruje" index.html, tak to zkus zmenit...
Pro zacatecnika je Frontpage hodne dobrym nastrojem a za tim si stojim! Samozrejme, ze ted pouzivam NotePad (jeste spis NotesPad), protoze Frontpage strasne vysledny HTML kod prasi, ale ve Frontpagi clovek pochopi alespon zaklady HTML, jak to funguje apod. Daji se s tim udelat i kvalitni stranky, kdyz se clovek pak radsi nediva na vygenerovany kod.

Tazatel (Jarin) evidentne o HTML strankach nic nevi, proto bych doporucil asi Frontpage a ucit se na nem, jak to funguje (taky by se mel naucit aspon ulozit stranku pod jmenem, aby to nebylo Prazdna_stranka.html).
Jo, FrontPage je co se týče zasvinění kódu fakt dobrej :o) Ale viděl sem i HTML kód z Mozzilly (???) No, nehoráznost, hehe :o) Ale WYSIWYG editory sou fakt akorát na ten rozjezd... Ale raději si s nima nic nezačínat ;o) Editor www.volny.cz/horacek.lubos/editor.html neni spatny !!! :o)
<A HREF="http://goldeen.zde.cz/">goldeen html</A>