Problém s přístupem

Lidi, tak teď tomu opravdu nerozumím. Jeden z mých webu se jakoby ztratil (a nebylo to nenavštěvovaností), nejde přes www ani se nepřipojím na ftp (na ostatní ano, dělám webmastera několika lidem). funguje mně jen administrace účtu, takže system o kontu doufám ví. Stalo se Vám někdy něco takového?
PS: nedělal jsem ted žádnou aktualizaci, takže se nejedná o zešílení a smazání si webu.
Dík za každou reakci k věci

Martin
vcera byly smazany weby, kde bez pristupu od rijna 2001 -- asi bude problem v tomto
Já jsem měl na svém webu návštěvnost cca 100 lidí denně podle použitého počítadla (na www.pocitadlo.cz) od založení v prosinci 2000 je na počítadle 14 800 přístupů. Nevím jak se mohl takto navštěvovaný web dostat mezi ty bez přístupu. A pokud se tam dostal, tak proč funguje administrace konta (změna hesla atd.) a především co se s tím dá dělat. Odblokujete konto ftp, abych ho mohl obnovit ze zálohy?!

Martin

PS: jedná se o http://esoteric.mysteria.cz
Tohle by me take zajimalo, podle podminek by melo prijit upozorneni, to ti neprislo??


citace podminek:
7.) Na stránkách není dovoleno používat automatické přesměrování na jiné servery. Všechny weby, které nebudou mít měsíčně žádný přístup, budou po upozornění smazány.
Už je to vyřešený - reklama se nezobrazovala - už se zobrazuje - admin to nějak vyřešil (rád bych věděl co to bylo), mail jsem měl v nastavení uvedenej (při registraci - freemail), ale je možný, že mně vypadl při jeho měnění - admin tvrdí, že tam nebyl.

jinak mám problém se ztrátou dat na svém jiném webu - sobotka.unas.cz - oba weby měli společný správcovský heslo (nemůže to být nějaký bezpečnostní problem? Já jsem heslo nikomu neřekl), na tomhle webu zmizel veškerý obsah htm, index je nějaká divná směska htm jakoby z wordové editace a zbylo tam pár obrázků. Je to mnou trochu zanedbávanej sajt, tak nevím jak dlouho to už trvá.
NO ja mam tri weby a jedno heslo a zadne problemy nemam.
Podobné, prý překročená QUÓTA! Prd !!!
20 MB a píšou 50 MB.
Celkem nefér, nemyslíte ????
http://fridrich.kvalitne.cz