absolutní cesta v htaccess

Je to takový diletantský dotaz ale já už fakt nevím. Mám nainstalovaný Apache a zkouším zaheslování pomocí .htaccess a .httpasswd a porád mi to nefachá. Asi zadávám špatnou absolutní cestu, root mám jako c:\www
a v něm mám podadresář html tedy c:\www\html. Tak bych se chtěl zeptat jaká bude absolutní cesta aneb co mám do .htaccess napsat za cestu, když chci ten podadresář html zaheslovat ?? Díky
Vím, že už se to tu probíralo mnohokrát ale vždy šlo o zaheslování stránek na webzdarma.cz a já nevím jakou posranou cestu mám použít na tom svém lokale.Už jsem zkoušel všechnomožné a nic to nedělá, vůbec se mě to na heslo nezeptá..Já nevím co je špatně Proboha pomozte mi někdo.....
Do adresare, ktery chces zaheslovat zkopiruj soubor .htaccess

- v nem definujes cestu k .htpasswd - doporucuju ho dat do jineho adresare nez .htaccess

Ja to mam zaheslovany od korene kamkoliv takhle:

soubor ".htaccess":
AuthName "Obchodka VIP"
AuthType Basic
AuthUserFile /3w/wz.cz/o/obchodka/files/.htpasswd
Require valid-user

Takze si ten .htaccess uprav podle svyho a vloz do adresare, kterej hodlas zaheslovat.

.htpasswd muze vypadat treba takhle:
debilek:$apr1$ca4.....$zhEnbduoZBkzF0Yb1zxJo0

- tedy jmenouzivatele:heslo

Heslo si vygenerujes v Linuxu nebo je i soubor htpasswd.exe - dela to samy pro Winy.

TOHLE FUNGUJE POUZE PRO LINUX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ve winech to nerozchodis, protoze tohle je delany do Linuxu, soubory s teckou jsou brany jako skryty atd....

Doporucuju ti (pokud mas modem a nechces utracet) tohle vsechno si pripravit a pak upravit svuj web, ktery bezi na Linuxu. Doma ti to bude na draka. :-)

Zdravim