webzdarma

Ahoj vsichni (vcetne admina),
chtel bych jen napsat, ze vyuzivam sluzeb webzdarma uz vice nez rok a k me plne spokojenosti - banery jsou tam, kde maj bejt (a vzdycky byly), problemy s rychlosti a funkcnosti jsem zaznamenal jen sporadicky (ty jsou ostatne vsude), zakazane funkce nepouzivam (protoze je nepotrebuju) a mejl mi nechybi (beztak uz jich mam nekolik).

S pozdravem a s pranim spokojenosti vsem...

Danik
http://danik.webzdarma.cz

Jo, chvála vždycky potěší, tak se připojuju. Táhnu to tady teprv asi měsíc, ale yatím jsem taky plně spokojenej. Oproti např. MUJWEBu, kterej mě málem stál nervy...
Řekl bych, že mám stejný názor.
Racing

http://jezdci-gp.euweb.cz
No jo, to se musí uznat, jen ta databáze...
Zdravimm,
me se tu take libi, vsechno co potrebuji funguje a tak jsem OK.

Jen by me zajimalo, jestli by neslo nejak udelat, aby z mych stranek mohli lidi odesilat pohlednice, to znamena, ze by vyplnili text, vybrali fotku a nasledne by se z toho vytvorila stranka a pak by se adresatovi odeslal odkaz na tu novou stranku.

Nemate nekdo s tim zkusenosti???

diky
martin
Něšlo s prostého důvodu můžeš jen 10 mailů za hodinu což někdy nestačí!!!
Tak jde to ale z 10 maili...
harry-potter.euweb.cz
Lukasik
V tom to neni, tady jde o nastaveni mejlu a pak o nejaky script, ktery asi nejsem schopen sam udelat, musel bych ho od nekud stahnout a to se mi moc nechce.

martin

retriever.aktualne.cz
zoo.pzodejce.cz
profi.prodejce.cz
No, nedalo mi to a zkusil jsem tedy to omezeni a musm rici, ze jsem behem 4 minut odeslal pres sendform na svuj mejlik 26 zprav.

Tak jak to je????
Přes sendform si můžeš posílat jak chceš, ale na tu pohlednici by sis musel vyrobit skript v PHP a tam je omezená funkce odesílání emailů na deset za hodinu.
Tak to jo, to se mi ulevilo :o)

Tech deset by mi i stacilo, takovy naval zatim nepozoruji.
pokud si chcete posilat neco sobe, tak to pres sendform jde teoreticky neomezene (ale nedrazdete hada bosou nohou ;)
pres mail() v php to je omezene kvuli tomu, ze se porad objevuje dost vykuku, kteri si pripadaji zajimavi ruznymi mailbombery
Pekny den admine,

sendform mi vyhovuje tak jak je a jsem s nim spokojen, jen bych mel rad na webu pohlednice s tim, ze by se "delaly" samy a ja bych nedelal nic, proste nejaky figl, ktery by z formulare udelal stranku - nejlepe php a adresu te stranky by odeslal adresatovi pohlednice. Behem dne by to bylo 5 - 8 pohlednic, coz by teda nebyl problem.

Ale porad nevim, jestli dokazu dat dohromady ten figl.
Admine tak proč nedáš jen některejm více mailů trěbas mě:-) když se zapřísáhnou že to nezneužijou nebo popř za nějaký menší poplatek by to třeba také nebylo špatné ale no což z toho důvodu jsem na svém webu ani pohlednice nevytvářel a ani nehodlám:-)
Webzdarma je nejspolehlivější Webhosting zdarma, vyhovujemi: na výběr mám spustu domén a třeba jméno.wz.cz je opravdu krátká. Jedině mi už nějakou dobu vadí, že tu nefunguje databáze. Jinak vše OK. :-)

harrypotter.wz.cz
ni nevim jestli by nekdo poslal treba manzelce k svatku fotku Harryho POTTERA nebo jak se ta hovadina jmenuje :o)

Moje stranky jsou preci jen o necem hoooodne jinem a pohlednice tam mam a funguji pres sendform, sice to je prace ale behaji a to je dulezite.

Tech deset mejlu uplne staci, a behem pristiho vikendu se na to vrhnu a pokusim se neco vymyslet. Urcite mi nejde o zneuzivani a nejaky "bombing" uz vubec ne, ani nevim co to je. Mam praci se svymi projekty, nesou mi penize a tak nemam cas vymyslet blbosti, no ani na to nemam vek, preci jen kolem tricitky ma clovek jine hodnoty.

Chtel jsem svym navstevnikum zpestrit surfovani pohlednicema, nic vic.