otevreni a precteni souboru z podadresare!

Nazdar, potrebuju precist soubor z urcityho adresare a pak ulozit do promeny. Mam tam zapsany toto:

$fp = FOpen ("/czech/counters/index/left/left.dat", "r");
$count1 = FRead ($fp, 10);
FClose ($fp);

a pise mi to chybovou hlasku
Warning: access to /3w/webz.cz/s/czech/counters/index/left/left.dat from /3w/webz.cz/s/snaha denied in /3w/webz.cz/s/snaha/stat.php on line 3

Dik za radu, jse zacatecnik
Ale pokud to tohle napisu do toho adru, kde je ten soubor, kterej chci cist, tak to funguje.

$fp = FOpen ("left.dat", "r");
$count1 = FRead ($fp, 10);
FClose ($fp);
no podle tej adresy to vypada ze bys na ten soubor mel odkazat "../czech/counters/index/left/left.dat" - ty dve tecky jako o jeden adresar vys

btw neda se pomoci php zmenit url jinak nez pres headers?? sou strasne nespolehlivy nekdy se vodesilaj nekdy ne ...
2lynx: ja posilam jedine Header("Location: http://new.location"); a zatim se mi nestalo, ze by se stranka nepresmerovala... Jeden cas sjem to resil pres javascript (neco jako this.window.open("http://nedw.location");, ale to uz je vypis do html a ädresa tohodle skriptu zustane v historii prohlizece (coz ja samozrejme nechci ;-)))

Tak, ted koukam, ze jsem to napsal slusne zmatene, ale snad to pochopis ;-)))

Howgh!
ne ani s teme teckama mi to nefunguje, fakt nevim jak na to, a celkem bych to potreboval, jinak to musim cely prekopat, a do toho se mi moc nechce
prave to je to nejhorsi ze se uzivatel muze kdykoli na tu stranku vratit a proste si ji stopnout .. jenze headers se me odesilaj jen kdyz se jim chce .. na strance jich mam sice vic nez jeden ale vsechny sou v podmince tak, ze se z nich vykona prave jeden .. ale nechce to fachcit
abych upresnil .. tvrdi me to ze uz headers byly odeslany coz copravdu nechapu .. jako bych rovnou napsal:

$a = 1
if($a==6z8g4dfg1sfd4dfh3sdfh54h16h84641r) {
Header atd......
#par prikazu....
if ($a==1) {
header.... // a tenhle uz se nevykona
}

..je to snad tema prikazama nebo jak?? na jinejch strankach mam header taky na konci akorat to ma podobu

if (blabla) {
prikazy
}
else header... //a to fachci bez problemu
2nik: před ten /cas napiš tečku, tím označíš aktuální adresář. pak by to mělo jet

př: ./cas/...

2lynx: když to porovnáváš, mělo by to být v uvozovkách, taky za tou závorkou musí být ":"
př: if($a=="1"): atd.

to další "ifko" bys měl napsat jako elseif, pak by to mělo frčet

nějaké další dotazy?
Dik, uz mi to funguje, zakopanej pes byl v ceste.
nasel sem to Headers nebyly odesilany pred Headers location... ale pres spojeni s databazi .. jenze jinak se to holt udelat neda leda zmenit zpusob presmerovani .. neexistuje uz zadny jiny bez zapisu do historie??
2lynx: asi to bede tím, že před headers nesmí být žádný výstup, to znamená žádná mezera atd. zkontroluj kó, jestli tam nějakou nemáš. entry používat můžeš
sorry, ale mám tam pár chybek-> bede=bude, kó=kód
o mezerach vim na ty davam bacha ale dyz to hazi chybu napise to vzdycky radek kde nejakej select z mysql prevadim do pole .. kdyz ho smazu nebo pred nej dam "//" najde si to jinej .. tak nevim asi bdue nejlepsi dyz se na to vy... a nebudu si ku... mozek ;-))
někde jsem četl, že pokud použiješ gzip kompresi na skript, můžeš odesílat hlavičky odkudkoliv. Sice s emi to nezdá a snažil bych se je vždycky odesílat na začátku skriptu, ale můžeš to zkusit, i když je to takové prasácké, jestli to vůbec byla pravda co jsem četl.

ob_start("ob_gzip");

nebo

ob_start("ob_gzhandler");

nefim ktery z nich to byl
huraaa mam to location.replace() - je to sice javascript ale stranku do historie nezaradi .. takze kdybyste to nekdy nekdo potreboval .. ;)