SESSION - SESSID

hele, da se nejak vypnout (nebo nabadat adminy aby zrusili) zobrazovani SESSID?! :)

protoze mi moc nejdou zobrazovat obrazky
"obrazek.jpg?SESSID=blablabla" ...

:P

predem diky za odpoved, snad nezadam nemozne :D
SESSID ti nikdo "nevypne" a zadneho admina nejspis nedonutis, aby ho "zrusil" :-)
SESSID je pro případ, když nejsou koláčky.
hm, v tom pripade to funguje nejak zalostne protoze ja cookies zaple mam a presto se mi to obcas zobrazi...

mno a de teda nejak osefovat zobrazeni obrazku i s SESSID? :)
> mno a de teda nejak osefovat zobrazeni obrazku i s SESSID? :)
To nevím, ono ti to opravdu dělá chyby? Ty myslíš případ, kdy zadáš do prohlížeče čistě adresu obrázku, že? Nikdy jsem to nezkoušel, ale přijde mi, že by to nemělo dělat problémy.
mam stranku se sessions... - zaloguju se, vytvroi se nejake sessions v ktere jsou ulozene udaje (heslo a id)... ...

na strance je pak odkaz treba na obrazek... normalne pohoda az na to ze do odkazu se nacpe i SESSID href=obrazek.jpg?SESSID=blablabla ...

kliknu, a prejde to na obrazek.jpg?SESSID=blablabla ...

jenze ja chci jen obrazek.jpg...

nedela mi to porad, nekdy to tam je nekdy ne... vetsinou kdyz to tam je a dam reload tak to zmizi... jenze... ... stranka neni jen pro me takze to obcas zdrzi "lamicky" co nevedi co si pocit a pisi mi ze to nefunguje :(
a href je nastavene na prepisovani, img src ne ... tam nevidim moc velky vyznam

vsak si o tom neco prectete, je toho spousta
ja bych se klidne i rozepsal, ale musel bych verit, ze to ma nejaky smysl
tohle si precte tak 5 lidi a za par dni se na to uplne v klidu zepta nekdo dalsi
Já chápu ten princip, že pokud to nejde jinak, tak se SESSID vloží do všech parametrů href samo. Nevím, proč by to mělo ale vadit stažení obrázku.
abych pravdu rekl take to nechapu... ted se mi obcas stalo ze obrazek zobrazit sel... ale nekdy to proste udela image stejne velikosti ale je to takovej ten promacklej windozackej design obektu - ze tma nic neni a je tam ten cervenej krizek v rohu... a obrazek ma jakoby 0b :P naloaduje se to velice rychle...

dam reload a porad to nejde, az kdyz SESSID smazu tak se obrazek zobrazi... ...

ale todle je take jen NEKDY.. nekdy to s SESSID jde...

:P ble... buggies :D
Tag si napis stranku v php typu viewimage, ktery jako parametry posles width, height a src a ono to udela jednoduse podle parametru jednoduchy html, jenom obrazek... , tam by se sessions nemel bejt problem...
To je dobré řešení, ale stejně by mě zajímalo, proč to nejde ....

Nemohl by se Míra pro jednou obětovat a napsat nám alepsoň 5 vět. BTW nemyslím, že by se někdo na to za pět dní ptal znovu :-) Zatím jsem tady na tento dotaz nenarazil.