include.php mi vloží další nechtěnou reklamu

zdravím, vložím do stránky tento kod <? include "kategorie.php"; ?> a začne se mi zobrazovat v tomto místě další reklama WZ i když už jednu v dolní části stránek mám. Nevíte někdo čím to je ? Díky. Viki
musis si zkontrolovat nastaveni vkladani reklamy v administraci (http://wz.cz/admin/). tam mas myslim moznost vybrat si kam reklamu ukladat (nahoru na jedne strance / dolu na vsechny stranky) a pak tam mas vyplnit jmeno dokumentu, do ktereho se bude reklama vkladat.

doporucim ti z vlastni zkusenosti tenhle postup: uprav administraci a pak uploaduj znova vsechny soubory, do kterych ti robot tu reklamu uz umistil.
Viki,

s tímhle problémem jsem se setkal taky a konzultoval ho i s adminem WZ, jak mě to štvalo. Ale řešení je úplně prosté! Když nechceš mít banner nahoře a máš tedy zvolené jeho zobrazování na každé stránce dole a už Ti běží jeden PHP script (prostě třeba index.php), stačí do něj includovat soubor s jinou koncovkou než PHP, HTM, HTML apod., třeba použij koncovku TXT nebo INC (DAT apod.). Robot na WZ totiž přidává banner automaticky na každou stránku, která se na webu zobrazuje, a to hned po jejím uložení na server (nahrátí přes FTP či jinak). Soubory s jinými koncovkami nechává být.

Toť vše :-) Já mám třeba jen jeden index.php soubor a zbytek do něj includuju přes různé parametry z txt/inc souborů.

Ať se ti Welbloud daří,


Já.
Mno akorat je tam jeden hacek, chce to este ty includovany soubory dat do jinyho adresare a tam zakazat pristup pres HTTP, protoze jinak se negde obevi error v PHP a pekne se tam napise, gde ty soubory mas a pag si jednoduse negdo stahne zdrojak, protoze to pude primo a ne pres PHP...
všechno blbost!
Proč na to jít jednoduše, když to jde složitě, že ano, koumáčkové:))

stačí v administraci nastavit reklamu na "1 banner nahoře" a pak přes ten komentář "<!--WZ-REKLAMA-1.0-->" vložit banner _přesně_ kam chceš.

tzn. že když ho vložíš do souboru index.php "dolu" nebude to porušování pravidel jelikož budeš mít reklamu na všech stránkách dole.

(pokud to porušování pravidel je, nechť se sem vyjádří některý z adminů prosím - ale myslím, že by to mělo výt v pořádku)

K.
Hehe, mooc chytrej, ale je malinkej rozdil, mezi kodem reklamniho prouzku nahoru a dolu... Mrkni se na sekci reklama....

A jinak je nejjednodussi si to vlozit do souboru treba wzad.htm a vkladat ho do dokumentu pomoci iframe a dat jenom pozor, aby byl na uvodni strance v rozliseni 800x600 viditelny bez scrollovani a nebo na fsech strankach vyditelny gdekolif...
> A jinak je nejjednodussi si to vlozit do souboru treba wzad.htm .....

To jsem moc nepochopil, můžeš mi to vysvětlit.
Když máš reklamu dole, tak už ji nemusíš includovat ještě z jiného souboru a když ji máš nahoře, tak jak zase docílíš, aby se ti strčila jen do "wzad.htm" a ne do "index.php"?

Jinak mám stejný problém, opravdu se mi nechce kvůli includování přejmenovávat všechny includy na jiný typ než .php. Takže mám reklamu nahoře, což je ale zase dost hnusné.

Nejlepší by bylo, kdybych mohl jejich baner umístit do hlavičky svého webu (zapracovat ho designu), jenže to nejspíš nepůjde. On se vždycky vloží ještě před <!DOCTYPE > (mimochodem tím trpí i validní kód :-). Taky jsem zkoušel všechno možné - např. jako hlavní stránku použít hlavni.php a do ní includovat reklamu z index.php, ale nemá to smysl. Možná by se dalo domluvit s adminem, ale to by jim pak zase přidělalo problémy s tím robotem :-(.

Nakonec asi budu muset na placený hosting

PAVEL
Ale pujde to, tady mas exampl (banner uloz jako nahoru a dej ho do souboru wzad.htm) sou dve moznosti, prvni pridas banner na strane klienta:

<iframe width=468 height=60 src="wzad.htm" name="banner" scrolling="no" marginwidth="1" marginheight="1" border="0" frameborder="0">
</iframe>

a nebo na strane serveru (stranka MUSI byt v PHP):

<?include "wzad.php"?>
> umístit do hlavičky svého webu (zapracovat ho designu), jenže to nejspíš nepůjde

samozřejmě, že to půjde! (viz. http://stopem.kvalitne.cz )
jste tu snad všichni natrvrdlý nebo co???
už jsem to tu jednou psal

1. nastavit zobrazování na "1 banner nahoře na úvodní stránce"
2. vložit "<!--WZ-REKLAMA-1.0-->" kam chceš...

to se mi snad zdá, co se to tu řeší....
buďte pozdraveni... k.

btw. stránka je generovaná v php,
hlavička (s bannerem) i patička je natvrdo,
prostředek se vkládá...

a PS pro rejpaly: stránky momentálně předělávám, takže nemam čas opravovat chyby v týhle verzi...
To není možné !!!!!!!!!

Zkoušel jsem to asi 50 krát. Dával jsem si reklamu nahoru a do index.php jsem přesně na určité místo tu jejich reklamu vkládal. Po uploadu přes ftp se mi tam ale vždycky vložila ještě jedna, teď jsem jen upravil zdroják přímo tady, přes ten jejich editor prostřednictvím prohlížeče, a už to funguje, podívjte se na

http://sokolfm.unas.cz/
(mimochodem to mám ještě hodně rozdělané, tak prosím schovývavost :)

Opravdu se omlouvám a chybu uznávám :-)

PAVEL
no vida že to jde:))

zřejmě došlo k tomu, žes měl umístěnej banner všude ve všech stránkách, a když jsi to pak předělal jenom nahoru (v indexu), nepřepsals "všechny" soubory (ve kterých byl už ten banner uloženej natvrdo dole) -> pro jistotu je lepší po změně zobrazování reklamy provést upload celého webu.

takže závěrem:
Banner wz "jde" bez problémů zapracovat do designu stránek.
"Není" k tomu potřeba žádnej zasr...j i-frame apod.
A taky to není porušování podmínek (>> na všech stránkách nahoře... )

Takže doufám, že to pomůže těm některým jistým ehm... ehm...
s pozdravem k.
Taky jsem to takto řešil. Jen tu reklamu mám dole na všech stránkách.

Jediný problém je (možná) v tom, že je v registraci zadaná reklama jako jedna
nahoře a ve skutečnosti je všude dole.

Ale já prostě nechci mít tu reklamu nahoře.

Takže jestli tento drobný nesoulad vadí, ať sem admin napíše.
Ano, opravdu to jde napozicovat, ale ta reklama je stejne iframe, tag je jedno, jestli ji mas este v dalsim... Jinak samozrejme si ji muzes vlozit kamkoliv do kodu, ale potom to negdy dela bordel...
prosím o vyjádření admina k tomu, zda není proti podmínkám zaškrtnout v nastavení "1 banner nahoře" a pak ho mít na všech stranách dole, nerad bych porušoval podmínky. Pokud to vadí, předělám to. ( http://stopem.kvalitne.cz ) děkuji. k.
Proč by to mělo být proti podmínkám. Hlavní je, aby se ti na stránce zobrazila reklama a je jedno kde je zobrazena.
Já mám 1 baner nahoře v souboru reklama.inc a ten pak includuji kdekoliv kam se mi zachce - nahoře, dole, doprostřed.

Tomík.
Me to nic takovyho nedela,.....Normalne to funguje