chyba v diskuzi

Na strance www.phpbb.com jsem si stahl diskuzni forum.
Funguje vcelku dobre, az na soubor index.php v adresari admin, ktery je jak z nazvu vyplyva pro administraci fora. Ale kdyz ho chci nacist zobrazi se mi chybova hlaska:

Warning: file_exists() [function.file-exists]: Unable to access templates/subSilver/images/lang_czech in /3w/wz.cz/a/avril-forum/phpBB2/includes/functions.php on line 291

Pritom je vsak vsechno na FTP ulozeno..
Nevite nekdo co s tim?
Díky predem!
nemuze se do toho souboru dostat... mozna mas nejake ble ble prava na adresarich. to mi delalo casto.
marku a jak si se toho tedy zbavil? Jak mam ty prava nastavit nebo tak. Jsem docela zacatecnik co se tohodle tyce. Diky za pripadnou odpoved - postup, kdyztak i od nekoho jineho ;-) pls
Protoze sem tohle forum mirne prekopaval tak jsem snim kamos :)) Jojo mas problem s pravama :)) jak bych ti to laitsky rek ? :) pise ti to konretne ohledne souboru phpBB2/includes/functions.php ale bude to mozna delat jeste u ostatnich. Takze musis si pohrat s pravama (atributy) Ve win commanderu je to jednoduche nastavovani. Takze se pripojij pmoci win commanderem a pak si oznacis dane soubory pak ve win comm. v nabidce das: Soubor - Zmena atributu - a pro tebe bude asi nejlepsi vsechno odveckovat. Tim tomu souboru das vsechna mozna prava. jedna se o tak zvanej chmod. Jinak normalne tam budes asi mit 644 a po prepsani bys tam mel mit 777. Snad to pochopis :)) A pak by to po aktualizaci stanecek melo zmiznout. kdyz ne tak se mi muzes ozvat na meila zaxi@seznam.cz je to muj odpadni :)))