Nova verze webzdarma...

Takze tento rok uz novou verzi pravdepodobne nevyzkousime :-( ale mame se urcite na co tesit v Novem roce! preji vsem uzivatelum a spravcum serveru webzdarma bohateho jezizka a uspesne vykroceni do Noveho ro(c)ku...

m.s.
A kdybchom to nezvladli ani v roce 2002, tak tu mame pred sebou preci dalsi leta :o)))
Myslím, že dřív bude mít člověk interface pro internet v mozku, než se Webzdarma uráčí tady s tím něco udělat.
Kde jaká společnost nabízí 50MB místa a navíc ještě spoustu funkcí, po kterých tu není ani památky.
Nevím jak vy, ale já začínám vážně uvažovat o změně lokálu...
Ja ne!!! - nezacinam uvazovat o zmene lokalu. zatim teda nevim kde bych hledal :-) treba hyperlinx ne? jestli bude fungovat stejne spolehlive jako hyperlink, tak budes brzo spatky :-) ale mozna az bude rozbehnutej mysql, tak klesne rychlost i tady... :-(((

m.s.
No teoreticky jsem o tom uvažoval taky ale zat=im ne a nová verze wz nebude jěště hodně dlouho ptal jsem se admina a ten mi napsal že se nubude vyjadřovat k tomu kdy to bude a že to bohužel není přednostní ale co je přednostní neuved!!!