Chyba ps_files_cleanup_dir

Nazdar,
zkoušel jsem své stránky přesunout z localu na WZ.cz a tady fungovali (až na fci set_ini()) docela vpohodě, tedy až do několika momentů svého prohlížení a hledání chyb, která se nakonec vyskytla:

číslo chyby: 8
chybové hlášení: ps_files_cleanup_dir: opendir(/tmp) failed: Permission denied (13)

Nevim, čím by mohla být způsobena, zkuste se někdo kouknout na http://klubsracu.borec.cz/index1.php a chvíli si tu stránku prohlížejte, jestli ta chyba není jenom u mě (pochybuju, ale přeci jenom může být). Jinak ta chyba se nevyskytuje na určitých stránkách, prostě jednou za čas se objeví.
Dík za odpovědi a pomoc, Smíšek
dle me se snazis nekde otevirat slozku /tmp ktera u tveho uctu neni...

Lukasik
To pochybuju, maximálně tak sessions, ale nevysvětluje to, proč jenom občas??? Kdyby to bylo pořád, tak neřeknu, ale občas??? Stejně dík
No pokud vim, tak sessions pod woknama maj nastaveno neco jako /tmp kam se maj ukladat... nevim, nemas tam trebas jeste nekde odkaz na localhosta a odsad spoustit ty stranky (nektere, ktere hlasy chybu)
Vim, je to nastaveno v php-ini, ale já si to změnil na jinou složku. Jo a to právě nejde říct, na jakych stránkách, protože to dělá na několika a jen občas :o(
mozna ze nejak spoustit stranky jeste z localhostu... nevim, nesetkal jsem se s tim, me to tu vzdy fungovalo....
Taky nevim, teď už se mi to nestalo ale nestalo docela dlouho, takže to už vůbec nechápu :o(
A když jsme u těch problémů, nevíš, proč mi doma nejde dobře CSS a obrázky??? Když obnovim stránku s CSS, tak se mi zobrazí bez CSS, obnovim znova a je to ok atd. No a obrázky jsou ještě horší (teď už mi to dělá i na jiných serverech než na mim Apachi (právě na WZ.cz - http://philadelphia.aktualne.cz, vymennareklama.unas.cz ...), tak si myslim, že to bude někde v nastavení IE, ale je to tak už od instalace Win XP a dělalo to i na starym kompu s Win98. Ty obrázky se objeví, ale podruhý už ne, pokud nesmažu Temporary internet files. Vůbec nevim proč??? Díky moc
No, tak jo, dělá to pořád, fakt už nevim, čím to může být!!! Míro, pls odpověz, jestli to nemůže být nějakym nastavenim. Dík