admine pomoc s php - pro tebe hračka ;-)

zdaravim admina a lidicky,
potřeboval bych píchnout. Mám stránečky s phpRS a vyhazuje mi to tenhle warning

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /3w/wz.cz/b/bblluuee/index.php:5) in /3w/wz.cz/b/bblluuee/myweb.php on line 39


BYli by jste mocky hodní, kdyby jste mi řekli v čem je chyba. Jsem v pehapku prakticky uplny zacatecnik :-).

PS: anglicky neumim (trosku) ;-) ;-)
diky lidicky :-)
hod jsem radek 39 as +-dalsi 2-3 radky
jinak ti tezko nekdo poradi
tahle hlaska je docela citelna a volne bych to prelozil jako, ze se stejny header odesila dvakrat... jednou v souboru index.php, radek 5 a jednou v souboru myweb.php, radek 39. nevim, kdy poprve, zrejme je jeden inkludovany do druheho.
no, asi jsem to napsal blbe - odesila se to jenom z jednoho z uvedenych souboru a predtim nevim odkud, nicmene po tehle stope bych sel...
a ted jsem se navic docetl, ze nejsi sam, kdo zapasi s touhle hlaskou, takze to asi bude zpusobeno prechodem na nove PHP = neco se zmenilo, a "stary" kod uz neni tolerovany... a v tom pripade, ti neporadim :o(
pokoušim se to projít, ale fakt nevim :-(
co by si potřeboval za zdrajoak?
index.php a myweb.php?



ju?

zatim dikes
asite nkus zdrojaku kde ma byt ta chyba tj ř 5 a 39 v tech souborech
je to proto, ze uz se poslal nejaky vystup - html kod, echo(), print() etc, protoze hlavicky se musi poslat pred jakymkoli vystupem. bud ten script prepis, nebo se mrkni na ob_start() a ob_end_flush()...