To PHP funguje nejak divne

Nahral jsem svou aplikaci sem na webzdarma - a ejhle - vubec nefunguje.

1. jaktoze nefunguji odkazy na prvky pole ve tvaru pole["polozka"]
2. nechapu proc nefunguje
UPDATE ankety SET vysledky = '1:3:3' WHERE id = 1;
(frati result = false)

Poradi mi nekdo??
<HTML>ad 1: mne to funguje
ad 2: co to pise za chybove hlaseni ?</HTML>
Prave ze zadnou hlasku to nevypise.
<HTML>mysql_error

(PHP 3, PHP 4 )
mysql_error -- Vrátí text chybové zprávy předchozího MySQL příkazu.
Popis
string mysql_error ( [resource spojeni])

Vrátí text chybové zprávy posledního MySQL příkazu nebo '' (prázdný řetězec) pokud žádná chyba nenastala.

Chyby vrácené MySQL již nezpůsobují upozorňující chybové hlášení (warning). Potřebujete-li zjistit text chyby, použijte mysql_error(), případně mysql_errno() k zjištění čísleného kódu chyby. Pamatujte, že tato funkce vrací chybový kód pouze naposledy vykonané MySQL funkce (netýká se mysql_error() a mysql_errno()), pokud ji tedy budete používat, musíte kontrolovat hodnotu ještě před voláním další MySQL funkce.

<?php
mysql_connect("marliesle");
echo mysql_errno().": ".mysql_error()."<BR>";
mysql_select_db("neexistujicidb");
echo mysql_errno().": ".mysql_error()."<BR>";
$conn = mysql_query("SELECT * FROM neexistujicitab");
echo mysql_errno().": ".mysql_error()."<BR>";
?></HTML>
Ja mam mozna podobny problem:
Nasledujici skript mi drive fungoval normalne, ale ted mi to hlasi nejake chybove hlasky (nize uvedene) - nevite nekdo, kde mam chybu, co s tim mam udelat, aby to chodilo normalne?
Diky moc...


/* SKRIPT */
<?
$dp = OpenDir("./");

$i = 0;
$soubor = ReadDir($dp);
while ($soubor):
$soubory[$i] = FileMTime($soubor);
$soubor = ReadDir($dp);
$i++;
endwhile;
?>


/* CHYBOVE HLASKY */
Warning: access to /3w/chytrak.cz/j from /3w/chytrak.cz/j/jirik denied in /3w/chytrak.cz/j/jirik/uvod.php on line 516

Warning: filemtime() [function.filemtime]: open_basedir restriction in effect. File(..) is not within the allowed path. in /3w/chytrak.cz/j/jirik/uvod.php on line 516
Dekuji za radu. Vse se vyresilo. Byla to pekna hovadina.
PhpMyAdmin 2.3.2 totiz uklada ve formulari na tvorbu tabulek nazvy sloupcu i s mezerami na konci a na zacatku.
Je to podle me pekna blbost. V zadnem programovacim jazyku nemuze byt mezera v nazvu promenne. A kdyz vytvarim SQL script pro tvorbu tabulek taky si oddeluji nazev sloupce od jeho typu nekolika mezerami.
Takze jeste jednou dik.
Pavel Trhlik
<HTML>> Warning: filemtime() [function.filemtime]: open_basedir restriction in effect. > File(..) is not within the allowed path. in /3w/chytrak.cz/j/jirik/uvod.php on
> line 516

".." je nadrizeny adresar, kam nemas pravo pristupu</HTML>