Problem se sessions a header;(( PLEASE poradte nekdo

Na jedny strance mam:

session_start();
session_register("sjmeno");
session_register("sheslo");
$sjmeno=$Jmeno;
$sheslo=$Heslo;

a na druhy:

session_start();
$Jmeno=$sjmeno;
$Heslo=$sheslo;


Az do tedka to bez problemu fugovalo, ale ted mi to pise:

Warning: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /3w/aktualne.cz/c/coloradoavalanche/udaje.php:19) in /3w/aktualne.cz/c/coloradoavalanche/redakce/login.php on line 8

Warning: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /3w/aktualne.cz/c/coloradoavalanche/udaje.php:19) in /3w/aktualne.cz/c/coloradoavalanche/redakce/login.php on line 8

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /3w/aktualne.cz/c/coloradoavalanche/udaje.php:19) in /3w/aktualne.cz/c/coloradoavalanche/redakce/login.php on line 13

a taky mi nefunguje presmerovani pomoci Header("Location:neco.neco");, dotedka taky fungovalo... (viz jedna z tech hlasek)

Prosim poradte nekdo, potrebuju aktulizovat stranky, ale nedostanu se do red. systemu;((((
no..je to tim ze vsechny vsechny hlavicky (takze i cookie ktere potrebuje poslat session_start()) musi byt poslany pred prvnim vystupem (kdyz je vypnuty output_buffering)..
to muzes explicitne nastavit tak ze pred prvni vystup (pozor-prazdny znaky pred <? jsou taky vystup:) das funkci ob_start(), ktera ti zapne buffrovani vystupu..
tak sem skousel tu fci ob_start(), ale porad mi to vypisuje ty chybovy hlasky;(
myslim ze v tom pripade tam musim mit jeste nejakej vystup pred tim, koukni se na to jeste jednou (nebo to sem hod)
nemas treba ten include na udaje.php jeste pred ob_start()?
presne tak - chybove hlaseni mluvi jasne :-)
nekde odesilas vystup drive nez hlavicky... zkontroluj i pripadne includovane fajly... staci i jedina mezera.

m.s.
Diky moc panove, uz mi to funguje, sem vam vdecnej;))