Tak co ten SMTP server?

Vím, vím, už se tu ptáme po několikáté, ale stále nikdo dobře neodpověděl :-)

Takže problém: chci odesílat emaily přes smtp z php skriptu. vyberu emyily z DB a pošlu. Ale co to neudělá! pokud použiju post.cz pošle mail pouze na ty adresy, kterí jsou u postu ... pokud použiju seznam pošle pouze na seznam .... pokud použiju smtp.email.cz nebo doporučovaný wordonline.cz (což je tiscali.cz) tak to neodešle vůbec nikam ...

jak to řešit? musím tedy vybrat jen jeden druh adres a na ně to posílít? ostaní pak maj smůlu? to se mi nelíbí, vždyť to takhůe nějak na různých serverch funguje, třeba různých diskuzních ....

talže existuje nějaký smtp server, který to odešlš na všechyn druhy email?

Díky

PS: Slibuji, že pokud někdo porádíte, už se tu tase půl roku neukážu ... :-)
Je to ochrana proti spamu a podobnym vecem. Tusim, ze smtp na atlas.cz umoznuje odeslani kamkoliv, ale ruku do ohnebych za to urcite nedal ;-)
pockat seznam umoznoje prece poziti smtp pres outlok taknevim jake by mnel byt problem prez php dle mne se to moc nelisi
sakra, asi jsem blbej, ale uz to tady pisu snad po nekolikate... seznam ti dovoli pouzit smtp server jen kdyz budes pouzivat jeho ucet.
a pls!!! nezacinej porad novej hread na tu samou otazku! drz se jedne vetve a treba tam uz najdes odpoved...

m.s.
No jo, ale já bych to potřeboval vyřešit .... a nikde se nic neděje, nikde nikdo nereaguje ... omlouvám se, ale je to pro mne důležité.

Takže atlas? zkusím to .... díky

Má někdo jiný návrh?
..mam navrh sprav si smtp a pop3 server doma. Odkedy som to urobil nemam problem, co chcem odoslat z webu ukladam do DB a moja localka si to v intervaloch vybera, potom sklada a odosiela kam to chcem. Nemam neake extra pripojenie, ale slape to super aj pri vecsiej poste.
martin - zajímavé, ale já tomu moc nerozumím, v php dělám teprve chvíli - nemáš nějaký podrobnější vysvětlení? :-)
atlas tusim uz nejakou dobu neni public. jak to, ze nikdo nereaguje? vzdyt vsude porad dokola opakuji, pouzij seznam s tim, ze budes mit account seznam.cz - tato moznost ti asi nevyhovuje? pak budes muset najit nejaky public smtp (nespolehlive) nebo najit nekoho, kdo ti dovoli jejich smtp server hostovat (pronajem, pritel, provider...).

martinovo reseni se mi zda nevhodne (zvlast pokud to je personal pc a jeste k tomu s win), pro modemisty prakticky nepouzitelne. ale take to je moznost.

>ale já tomu moc nerozumím, v php dělám teprve chvíli...

no ono to ani s php nema moc spolecneho :-) jednoduse na svem stroji rozbehnes smtp server a postu pak posilas na svuj komp...

m.s.
Vyzkoušel jsem všechny možný smtp servery .... dokonce i různý providery ...a nic. Takže takhle to nejde, super. Snad jen jedinej post.cz funguje, odesílá aspoň na svoje maily. Seznam chvilku fungoval, ale odeslal taky pouze na svoje maily, pak až na žádný.

Hm, kdoby mi tak mohl povolit přístup na smtp server, nějaký přítel, jo? No, a neznáte někoho? :-))) Obešlu svoje známí, za nic se mi ale platiti nechce ...

,artine, jsi online? máš icq? 158434087 - jestli máš čas
preferuji offline komunikaci pomoci emailu :-) kdyz vidim kolegy, kteri diky zavislosti na icq nestihaji (ja nestiham ani tak:-) tak ani neni o co stat :-)))

m.s.
Pascal>
,artine, jsi online?...
RePascal>
:) hmm neviem ci si to odkazoval mne, alebo pre martin.s

ale kludne na icq som casto #166845322

__________
Martin.s>:
martinovo reseni se mi zda nevhodne...

ReMartins>
hmm? ako z modemisti to je samozrejme, ale co sa winu tyka tak je to vpohodicka to ak mas dobre zladene, mne bezi XP s apache a 602lansuite
takmer nonstop a co sa pc tyka tak mam kofig tagmer na server, ale myslim si ze zaklad je dobre vyladit.
Nevhodné? Tak máš jiný nápad? .-) Existuje vůbec nějaký jíný server než placený smtp server?
imho kazdy provider ti da jako standartni sluzbu k dispozici jejich smtp server (samozrejme za urcitych podminek a se zakazem spamu)

nevhodne se mi to zda v pripade ze mas smtp server nainstalovanej na pracovni stanici. to je pro jakekoliv prakticke pouziti nevyhovujici...
Tak fajn, já to ještě vyzkouším ....

A ještě problémek s php ...

1: jak můžu na klintovi smazat cookies? (při odhlášení)
2: automatické přesměrování stránky na stránku jinou???

díky
Tu otázku s přesměrováním odkládám, už jsem to ut našel .. tak se nerozčilujte, že to tu už je napsaný :-)