Tvoření nových souborů pomocí skriptu

Mám problém...
Skript by mi měl generovat nové soubory v mém adresáři, ale nefunguje to ani pomocí fce fopen ("cosi","w"); ani pomocí COPY() nějakého vzorového fajlu. Vypisuje mi to následující hlášku: lze to nějak obejít??? Vím že tvoření nových souborů je problém s kterým se potýkají snad všichni uživatelé všech webových hostingů...


Warning: Unable to create 'login/w/options.txt': Permission denied in /3w/mysteria.cz/a/alatar/pass/registrace.php on line 14
A snazis se ten soubor vytvorit opravdu v existujicim adresari ??? ... zkontroluj to radsi 3x ... podle toho cos sem napsal, se snazis vytvorit soubor v ...

/3w/mysteria.cz/a/alatar/pass/login/w/options.txt

... tedy ...

http://alatar.mysteria.cz/pass/login/w/options.txt

... v pravech by tady na WZ nemel byt problem, pokud sis ho neudelal sam (vytvarenim adresaru z PHP skryptu se spatnymy parametry)

Radek
>Vím že tvoření nových souborů je problém...

...fakt? :-))) a v cem je problem? :-)

ne vazne, to ze si nedokazi udelat poradek v pristupovych pravech ['snad všichni uživatelé všech webových hostingů'] bych nenazval problem s tvorenim souboru, ale spise je to lamerina.

snad jsem se nikoho nedotknul... :-)

m.s.
Diky za radu... chyba byla skutecne ve mě...
Udělal jsem úplně blbou chybu...
V některém cizím skriptu, který se také potýkal s problémem co jsem měl, jsem okoukal funkci umask() tak jsem ji tam plácnul... a s parametrem 0777 :-)))))))

Když jsem se teď podíval na její popis, nestačil jsem zírat...
Teď už mi to fachá v pohodě... děkuji.