get_browser() a browscap

Zdravim,

jak znamo tak si kazdej browsic vyklada CSS jinak a tak abych dosahl stejneho rozlozeni u vsech browsicu, tak chci do HTML dokumentu podstrcit spravny CSS soubor. K tomu jsem mel v umyslu vyuzit funkce get_browser(), ale misto stringu "IE" mi pro IE6.0 vraci v promene browser jen "Not-detectable". Pro Mozillu vraci "Netscape", coz je myslim spravne. Mozna by stacilo jen updatovat browscap.ini v systemu, nebo jak jinak lze v PHP detekovat prohlizec?

Dekuji
Radim
heh? Jestli myslíš přes JS tak existujou lepší FC a v PHP taky...
Mozna jsem to jen nenapsal, ale jde mi prave o detekci v PHP. get_browser() je jedina fce, kterou jsem v PHP zatim objevil. Mozna by slo vysochat jeste identifikaci z promenne $_SERVER["HTTP_USER_AGENT"]. Mohl by mi nekdo takovy kod poskytnout?
$HTTP_USER_AGENT
Je tam vše...
Ja osobne se snazim stranky s CSS delat nasledovne ...

Pisu je jako skoro prosty text, tak aby i bez CSS se citelne zobrazili i treba v textovym prohlizeci ... pro starsi browsery delam jednoduchy CSS tak, aby byl alespon trosku graficky upraveny a importuju ho pomoci <link href="..."> a novejsi brovsery (tusim, ze je to od CSS2) ... tak s tim si vyhraju nejvic a vkladam ho pomoci @import_url("...")

Neni to dokonaly, ale CSS pro kazdy browser a nejakou jeho verzi, sub verzi a build se mi teda opravdu psat nechce ;~)))

Radek
Ty máš krásný jméno, Radim to je to nejbest méno vůbec...