php nuke 5.6

Chtěl bych se zeptat jestli funguje na tomto serveru taky php nuke 5.6 a jestli jo tak jak ho nastavit?
Nefunguje... Jeďině si ho nakopíruj a nastav do svého web prostoru!
>Nefunguje... Jeďině si ho nakopíruj a nastav do svého web prostoru!

to je na server webzdarma? nepochopil jsem to. protože já svůj vlastní nemám jako doma mi to bude na dvě věci.
Nevím, jak přesně funguje php nuke 5.6 ale pokud se nepletu je to redakční systém... Takže si založ web nakopni to tam a odtaď to administruj...
Tak jsem toho nuke 5.6 natáhl na webzdarma.cz, ale nějak nemohu připojit databázi není nikdo kdo by mi poradil?

V nuku jsem to asi všechno dobře nastavil? ale pak jsem zkusil pomocí webového rozhraní natáhnout sql databází na mysql.webzdrama.cz ale udělalo to nějakou chybu:

The additional Features for working with linked Tables have been deactivated. To find out why click here. /a když kliknu tak toto
PMA Database ... not OK /v dokumetaci je toto
pulldown menu on the main page. This can be useful if you want to show only certain databases on your system, for example.

$cfg['Servers'][$i]['pmadb'] string
Starting with version 2.3.0 phpMyAdmin offers a lot of features to work with master / foreign - tables. To use those as well as the

bookmark feature you will need to create a new db.

To use this functionality as superuser create a new database:

create a new database for phpmyadmin:
CREATE DATABASE phpmyadmin;
Note that "controluser" must have SELECT, INSERT and DELETE privileges on this database. Here is a query to set up those privileges (using "phpmyadmin" as the database name, and "pma" as the controluser):
GRANT SELECT,INSERT,DELETE ON phpmyadmin.* to 'pma'@localhost;
do not give any other user rights on this database.
enter the databasename in $cfg['Servers'][$i]['pmadb']

vůbec tomu nerozumímí... pomoc!!!
ještě jsem zapomněl možná to bude mít souvislost s tím co mi hází hlavní stránka :)

Warning: Supplied argument is not a valid MySQL result resource in /3w/webzdarma.cz/a/aikido/includes/sql_layer.php on line 238
už to funguje podívejte sami na <a href="http://aikido.webzdarma.cz/index.php">http://aikido.webzdarma.cz/index.php</a>

Zatím čau