unable to acces...

priklad: php vytvori soubor ("0755") a ulozi do nej soubor
na jine strance jej pres opendir() postupne nacitam a vypisuji jeho obsah...
tedy rad bych.
pokud pres chmod() nastavim adresari 0755. tak opendir() neni uznan nebo co (permision denied). Takze se nic nevypise.
Pokud mu nastavim 0777, tak opendir funguje, ale nahle to pise unable to acces soubory v adresari. ani kdyz zadam jeho presnou cestu (souboru), tak se obsah nenacte a stale to jen pise unable to acces...
a jsem getting crazy...

crazy.mysteria.cz -- sekce techbox -- page cesty po webu -- odkaz dnesniho dne -- here is problem.

za pomoc daruji pulku jezede a starostovic dceru. :o)
prosimte konkretneji, muzes psat i presne url, ono to je pro me jednodussi se tam dostat jednim cd nez proklikavat pulku webu ... rikam to proto, ze jsem se malem nedostal pres ten tvuj test na homepage (normalne nemam povolena vyskakovaci okna a dalo mi to zabrat :-)

> priklad: php vytvori soubor ("0755") a ulozi do nej soubor

ses muj clovek, taky jsme se ve skole ucili, ze v unixu je vsechno soubor ;)

> za pomoc daruji pulku jezede a starostovic dceru. :o)

na to bacha, jsem taky v brne, takze bych treba mohl venovat trochu energie a vypatrat si tvou adresu ;-)
stranka by to mela byt http://crazy.mysteria.cz/techbox/index.php3?text=statistika_cest_cesty&den=16.09.2002

to je presne ta stranka. uz jsem to aji zbavil opendir(); ale nicemu to nepomohlo. ani z presne adresy neni php schopny nacist data.
a doma na komplu mi to jede uplne bez chyb. vim vim, bezpecnost na prvnim miste. ale proc proboha u prav adresaru? k cemu to tam je dobry?

taky jsem moravak, ale z vysociny :o)
otviras tam soubor, ktery tam neni, takze to pise tady tohle

> ale proc proboha u prav adresaru? k cemu to tam je dobry?

tohle uz neni k tematu, ale prava k adresari mj. urcuji, jestli muzes smazat soubory v nem (smazanim souboru editujeme adresar, kde se ten soubor nachazel)

> taky jsem moravak, ale z vysociny :o)

ajo, to mi nedoslo
tak jo, jede to. sice nevim proc, ale jede...
mel jsi pravdu chyba byla v tom, ze se nevytvoril soubor, do ktereho se ukladaly adresy. jenze problem byl proc se z obycejneho fopen() zapisu nevytvoril soubor (pres argument "w")
pokud se na to hodlas podivat, tak soubor indexx.php3 kolem 80-90 radku.
vytvari se soubor 00.txt
mel by se vytvaret...
a mozna se uz aji vytvari, uvidime zitra pri zalozeni nove slozky pro ukladani dat (co den to slozka)
mej se fajn...