Potřebuji od někoho naučit PHP

Už umím základy ale nějak mi to nejde tak hledám pomoc. Přečetl Jsem Jiřího Koska (Jíří Kosek) ale nějak to nechápu
to je konec........ To sem ti nepomohl dost? Kdo tě tady asi bude učit?
Ježiš to je život...:o).
zkus knihu Programujeme PHP profesionalne, je to vot Wrox Press, tam je to docla dobre psany
jinak si uctuju 100 kc/hod, takze jesli mas zajem :O)
Mě kniha od Koska bohatě stačila, pak něco na netu a pár rad od Lukasika ;-) a myslím, že se můžu označit za pokročilého začátečníka.
hm, mě stačila kniha PHP profesionálně nějakej článek na netu a pár rad od martina, radka a pár lidí...
Mno jo už jsem si něco našel kurz PHP v počítačový škole obsahuje i JavaScript a je to pro mně zdarma
Lukasiku, netvař se tady jako největší machr na péhápko. Místo toho, aby si radil dotyčnému dál, tak ho před ostatními svrhuješ. To se mi nezdá jako fér. Toho kluka neznám, ale tady to říct mě, jakožto případného neznalce PHP, určitě bych se nerozmejšlel dál a požádal bych někoho jiného. A jak tak vidím, si na Webzdarma prakticky denně a "obohacuješ" svými radami své "kolegy" a nakonec jim řekneš toto: "to je konec........ To sem ti nepomohl dost? Kdo tě tady asi bude učit? Ježiš to je život...:o)." Tak bych prosil trochu uklidnění. Dík
S pozdravem jendaa
No jo, tady to asi moc nepochopíte, ale tomudlens tomu totiž taky všechno musíš vysvětlovat 100x...:O).
Ne ne stačí jednou a pořádně a ne když se zeptam jak udělat zařazování tak napíšeš:Vygeneruješ číslo 0-3 pomocí toho vybereš kolej.


Tak jak to můžu pochopit? řeknu pomocí funkce SRand
Jakou kolej ? Lukasis si z tebe ocividne delal prdel, ale to byt tebou Lukasiku tak si moc nezahravam. Podle umis z PHP velky hovno (JESTE O DOST VETSI NEZ CO VIM JA) takze psssssst
he he :o)

> Vygeneruješ číslo 0-3 pomocí toho vybereš kolej.

tak to taky nechápu...
>>JESTE O DOST VETSI NEZ CO VIM JA
hm, to bych pochyboval:o).

Jinak o kolej se jednalo v haryr potterovi, šlo o to vybrat náhodně ze čtyř okolí, tak sem mu poradil ať si vygeneruje číslo od 0 do 3 a dle toho to vybere, to snad dost jasný ne? (Tedy pokud víš o co go...). A abych mu psal komplet script, na to nemám čas... a ani chuť...
Co to tady blábolíš Lukasiku??? "A abych mu psal komplet script, na to nemám čas... a ani chuť..." to si doopravdy řekl? Tak proč mu teda řikáš ty tvoje kecy nad tím??? Tak držim hubu když neumim nebo nechci poradit a nedelam z něho debila. Mimochodem souhlasim s Masterem. :-) Dík Mastere...
Sakra, tak co mu mám poradit? Napadá tě něco inteligentního? Pravda tady jsem jěště zapomněl napsat že jsem mu téže poradil aby to nacpal do pole...
Maen povídej cso potřebuješ :) jsem na pogik@seznam.cz dnem i nocsí (ber to s rezervou dostanu se tam tak jenou za den :) ...
Mno hele podívejte na můj web meravka.euweb.cz a řekněte co si o tom myslíte.
no, moc tam toho neni...

a to málo co tam je nevypadá špatně.
>Mě kniha od Koska bohatě stačila, pak něco na netu a pár rad od Lukasika ;-) a myslím, že se můžu označit za pokročilého začátečníka.

no to mě taky:-)
Dík moc ale ještě nevím co tam dát pak mám ještě starej web meravka.webzdarma.cz (O harrym potterovi)
co máte všichni s tim harry potterem? podle mě je to hovadina největší.... toť můj názor.
Tot tvuj názor, ty si asi ten hobit,vid? Ty urcite zeres Tolkiena? Kazdy má nejaký ten nazor, ale hned o tom filmu nemusis rikat ze to je hovadina. Zamysli se kolik si uz videl filmu a kolik se ti nelibilo vic nez Harry Potter. Hovado!!!!!!!!!!!
mne se spousta pohadek libi i ted, i kdyz uz to tak neprozivam jako pred x lety a kdyz si uvedomis, kolik let maji ti, co to sem pisou (viz jakesi vlakno tady nekde), tak to je docela normalni

samozrejme do te doby, dokud to bereme jako pohadku a ne film ;-)
Mno to je starej web Lukasik ma taky s Harrym Potterem


Ted delam ten meravka.euweb.cz


Ale jeste neni hotov.
> ale hned o tom filmu nemusis rikat ze to je hovadina

no, vo filmu jsem nepsal; psal sem že harry potter je prostě dle mě blbost

> Tot tvuj názor, ty si asi ten hobit,vid?

já nejsem hobit, já sem drak ;o)

> Ty urcite zeres Tolkiena?

přesně tak
Já mám rád oboje...:-).