FOpen nebo co...

Poradite mi nekdo, jak mam udelat, kdyz chci ulozit napr. obrazek z nejakeho serveru na svoji stranku... Postup ulozeni na local a nasledny upload je dost b... Proste, aby se to rovnou uploadovalo z nejakeho jineho serveru. Uz jsem zkousel vsechno mozne, ale nejak na to nemohu prijit...

Diky Alex Hackman
hm, asi pomocí fopen a potom t hodit do svého obru...
o thread vise (nebo nize?) je popsano navazovani spojeni se serverem a ziskavani dat. pokud by ti nestacil/nefungoval fopen, zkus tento zpusob.

m.s.
Ja si ten soubor normalne stahnu, snad bych mel dokazat i precist binarni data, ale nevim, jak to ulozit... FWrite mi nefunguje a Copy take ne... Mozna to pisu blbe...
Ja si ten soubor normalne stahnu, snad bych mel dokazat i precist binarni data, ale nevim, jak to ulozit... FWrite mi nefunguje a Copy take ne... Mozna to pisu blbe...
no pokud nemas problem to otevrit FOpen(), tak to nacti do promenne a pak obsah promenne sejvni do souboru... FWrite($file_pointer, $data);

m.s.
To jsem delal, ale zapise to nejaky: nevim, nevim id#1 nebo tak neco
tak jsi to asi delal blbe...

<?
$filename_load = "http://seznam.cz/index.html";
$filename_save = "index.html";

$data = "";

$fp = FOpen ($filename_load, rb);

while (!feof ($fp)) {
$buffer = FGetS($fp, 128);
$data .= $buffer;
}
FClose ($fp);

$fp = FOpen ($filename_save, wb);
FWrite($fp, $data);
FClose ($fp);

echo "done";
?>

takhle nejak ti to nefunguje???

m.s.
Jo, jo akorat jsem to uz vyresil... Presto velice diky!

Este bych se chtel zepta, kdyz uploaduju nejakej obrazek, tak mu vytvorim unikatni nazev, ale potreboval bych, aby mu zustala koncovka... Jak na to pls. Diky Alex Hackman
$a='autocad_v.12.0.ico';
$b=explode('.',$a);
$a='myname.'.end($b);
Fjn... Diky... Uz mi to doslo... Diky moc...