CSS pro tlacitko "Prochazet"

Vim, vim, patri to do HTML fora, ale to je nejaky mrtvy, skoro nikdo tam neprispiva, tak jsem to dal sem...

Jak nadefinuju CSS styl pro tlacitko "Prochazet", ktery se objevi automaticky, kdyz mam input type=file? Tenhle input type mam podle CSS, ale zda se, ze to moc neovlivnuje, jak vypada to tlacitko (alespon jeho pozadi urcite ne). Jinak font tlacitka i border se zdaji zmenene... ale pozadi proste ne.
>>Vim, vim, patri to do HTML fora, ale to je nejaky mrtvy, skoro nikdo tam neprispiva, tak jsem to dal sem...

Hm, tak to je dobrý;).

Jinak nevím, to ti asi moc nepomůžu, nikdy jsem se s takovýmto problém nesetkal, ale pochybuji, že to nějak půjde....:o).
Tohle asi neuděláš, protože podle mě to nejde. Mam to na svý stránce taky a řekl bych, že se ten nápis čte rovnou z Windows, takže jestli máš český Windows , tak tam budeš mít pořád napsáno "Procházet", ale nevim jestli když se na to koukne někdo z Ameriky(anglický Windows), tak tam bude mít "Browse", ale asi jo. A to pozadí nejde změnít(pořád bude šedý), snad jenom kdybys to udělal ve FLASHy.
Tak diky :)

Mne totiz matlo, ze pozadi zustava sedy, ale treba border se mi nastavit podarilo (ani nevim kde) - svoji barvou, sirka 1 pixel.

No holt to bude sedy, von se zakaznik neposere :)
Zkus ten dotaz ještě na intervalu (http://www.interval.cz), tam ti rozhodně odepíšou a občas i něco poraadí :-)
Ale dle mého skromného názoru to asi moc nepůjde. Navíc možná jen v IE.

Pavel