Pomůže mi někdo najít chybu?

tak to same udelej, ale z smtp branou. budes odesilat emaily skrz smtp a pokud nepujde odeslat, zkusis to pozdeji (je to prakticky to same, jen obchazis mistni smtp a omezeni fce mail)...

m.s.
To ano, ale nevím zda přes SMTP lze někde zíksta návratovou hodnotu
zda to bylo odesláno či ne...
to uz zalezi jak si tu fci (nebo mozna by byla na toto lepsi pekna trida) napises... prakticky pro tebe znamena, ze pokud data server prijal, email je odeslan (presne asi nezjistis, co s tim dal server dela, leda pouzit bcc;-)
pokud se ti data na server nepodari odeslat (server to neprijme), tak se email nepodarilo odeslat (vzdyt uplne stejne to dela i fce mail, v cem si myslis, ze je to jine?

m.s.
hm,ja to nikdy nejak vic nezkoumal...
>>leda pouzit bcc
Co to je?!
bcc = blind-carbon-copy

ty jsi nikdy nepsal email? :-)

m.s.
Neznám...:o).

Lukasik
a co cc: :-)???
...

Lukasik
To bude asi tim Lukasiku, ze posivas "Ceskej" Outlak, ze :)))

cc - kopie :)
bcc - skryta kopie :)

Radek
k tomu otlouku/otlaku: je pod win neco poradneho na mailovani ? sam bych pouzival (kdybych musel mit win) asi mailer v mozille, nekteri doporucuji the bat, ale to se mi nelibilo uz od pohledu, otlouk sice vypada docela slusne (i kdyz na muj vkus je prace s tim pomala ... resp. pokrocilejsi uzivatel musi klikat jak utrzenej z retezu, u tech zacatecniku se to povazuje za prednost, ze muze klikat ;-) .... co se tyce usability a vzhledu, ale deravejsi sw asi nebude jednoduche najit, tudiz co ?

... ne ze by me to trapilo nejak osobne, ale abych vedel

diky za konstruktivni prispevky ;-)
Ju tak tohle by me taky zajimalo ... z tradice pouzivam Outlak. Ze zacatku byl vazne "dobrej", ale jak jsem na nej zacal zvysovat naroky (trosku slozitejsi podminky trideni posty, styly zobrazovani slozek, ... ) ... tak jsem zacal narazet na jakousi MS magii :o) ... a ani zbesile klikani nepomaha :) ... nebo alespon ne na dlouho :)))

The Bat jsem zkousel, ale taky me nijak zvlast nenedchnul :) ... obvzlast bych treba uvital funkci import stavajicich mailu z toho Outlaku

Radek
>>The Bat jsem zkousel, ale taky me nijak zvlast nenedchnul :) ... obvzlast bych treba uvital funkci import stavajicich mailu z toho Outlaku

Lze to, jednou jsem taky zkoušel the bata, ale taky se mi nelíbil, ale vím že tam taky byl prográmek na zkopnutí pošty z outlaku...
tak co se tyce me, pouzivam doma outlook expres (ona deravost spociva spise v IE - jsou uzce propojeny... takze zaplatovat, zaplatovat, co jsem to chtel? jo zaplatovat! :-) ale pripada mi to jako boj s vetrnymi mlyny)...

expres mi staci, jelikoz ty osobni slozky, kalendare, planovace a ja nevim co stejne bych nepouzil (i kdyz znam lidi, co si to chvali - jinak v 'oficialni' praci mam samozrejme 'plnou verzi')... na notebooku pouzivam interni mailer v opere (hlavne pro odesilani emailu). jednoduchej, sikovnej, prehlednej, rychlej - no proste stejne jako opera :-))) ale chybi mi fce pro pokrocilejsi praci se slozkama atd.

moc jsem se nesnazil patrat, ale osobne mi outlook prijde jako jeden z tech lepsich (netvrdim ze nema chyby!) - na jinych klientech mi stale neco chybi (podpora vice uctu, moznost personalizace, naucene horke klavesy:-)

spatna pry neni treba eudora, ma nekdo zkusenosti?

m.s.