Sleep

Je podporovaná funkce sleep? V případě jaké je omezení na použití a jak moc vadi hodně visících čekajících konekcí, které využijí celý čas běhu scriptu (většinou ale zasleepované)
zakazane to neni ... uprimne: dosud mi tato funkce nebyla znama ;-)

> jak moc vadi ...

dobra otazka, i kdyz tohle neni uplne presne to, cim by te melo trapit ;-)
momentalne jsou v tomhle rezervy, casem (s apachem2) myslim, ze by to melo byt jeste lepsi (vetsi pocet procesu znamena vetsi pametove naroky, apache2 jsem v takovych podminkach jeste nevidel, ale myslim, ze by se mpm_worker (procesy kombinovane s vlakny) mohl v tomto chovat lip
Tusim, ze tady te to po 15sec odstreli at neco delas nebo spis :o)

Radek
Teda zatím jsem sleep nikdy nepoužil a pochybuji že k něčemu použiju... Až budu chtít naštvat toho kdo si to prohlíží^_^.
Me slo o situaci, kdy script skonci po 14 sekundach a pomoci prohlizece udela refresh tehoz scriptu.

Ja vim, ze se v podstate jedna o zatezovani serveru, ale me spis jde o minimalni datovy prenos, ale maximalne rychla reakce na zmenu stavu prorgamu .

for ($i=0;$i<13;$i++)
{
if ($statechange) {Vypis_stav_systemu();break;}
sleep(1);
}
Naplanuj_refresh();

Je to podle mne lepsi, nez delat refresh jednou za sekundu, a zatezovat tak apache a prenaset zbytecne HTTP hlavicky (a tim zvysovat zatizeni linek)

Koho by to zajimalo, tak tvorim internetovou hru (zatim na lokale) a pidim se po ruznych providerech, jak se na toto tvari.
kdybys potreboval s necim vyjit vstric, budu se snazit pokud to jen bude mozne
To víš míra si chce taky zahrát^_^.
To znamena, ze zajimavym projektum jste schopny vyjit vstrict a zrusit nejaka omezeni (treba 2MB na databazi)???
urcite, ale jak uz jsem nekomu psal, o tom, co je zajimave rozhodneme sami ;-)
super a mohl bych dostat vic databazi? delam jeden diskmag venovany hram diablo a brood war =]
hm, taky bych chtel alespon 3 abych v tom mel prehled... Ale coz, i takhlens se to da delat...:o).