iconv() & phpMyAdmin v2.3.0

Prosil bych zprovoznit fci iconv(), co je v phpMyAdminovy v2.3.0. Mimochodem už dospěl k první no-relase-candidate verzi. I když vím že konzervativnost je přímo úměrná stabilitě a bezpečnosti, nebylo-by možné zprovoznit ji ? Potřeboval bych v něm totiž podporu utf-8. Dík.
heh?
Lukasku, nemusis odpovidat na vse, zkus jen na to, cemu aspon trochu rozumis :-)

2.3.0 final jsem nainstaloval, taky to kvuli tomu ted chvilu nejelo, uff
iconv nicmene v te instalaci neni, je tam recode, coz asi moc nepomuze, hmm, pokusim se, neslibuju
Moc děkuji. Msím (musel) jsem používat phpMyAdmin-2.3.0-rc1 ve své webové struktuře, kvůli tomu utf-8.
Musím, když už jsem si to přečetl, tak alespoň heh si tam napíšu, něco jako: Byl jsem tady, ale nepochopil;)).
> Byl jsem tady, ale nepochopil;)).

Miro, nestalo by za to pridat do formulare pro odeslani prispevku tlacitko s touto funkci? ... Nekde po strane by se pak mohl evidovat seznam nechapajicich nicku :))) ... mozna by z toho byla i pekna statistika :)

Radek
To je dobrej nápad radku:-))).
vy jste teda magori, samozrejme nic ve zlem ;-))
Z teto reakce jsem tedy pochopil, ze zadny tlacitko nebude :-( ... :o))))

Radek

PS: Hlavne ze Masterovi vycitame spam ... davam si osobni predsevzeti, vystrihat se podobnych OT uteku :) ... ikdyz nekdy se to proste neda ... a jak rika Lukasik ... alespon to tu neni tak sedy :o)

PPS: Me plneni osobnich predsevzeti moc nejde :)
Takže, kdo tu chce tlačítko, které napíše: Byl jsem tady, ale nepochopil;)).

Já:-))).
Už vidím někoho, kdo na to kliká. Nebo spíš nevidím...
Já občas si klinu^_^.
klinu = kliknu
Navrhuju další 2 tlačítka pro Lukasika, ale i další :
"Hledej v Googlu",
"Podívej se do manuálu".
...
Koukam, ze Mira nebo nekdo z WZ zase povolil 'Zasílat odpovědi na toto téma emailem.' i pro neprihlasene uzivatele ...

DIKY

Radek