Hledání

Nevíte někdo jak v PHP udělat nějakej vyhledavač (ne fulltextovej ale normální na mý stránky).Co nechci - použít Googla.
nojo, ale jakej kdyz ne fulltextovej ?
nehledas neco jako je treba http://zez.org/article/view/83/

(trochu domyslim, ze ten fulltext precejen chces :)
Vysvětlí mi to tu někdo podrobnějc?Tam tomu nerozumim.
Na Fulltext ti jenom PHP nestaci

a jestl vyslis jine vyhledavani tak jedine nejaky vlastni katalog
> Na Fulltext ti jenom PHP nestaci

Proc ne??? ... ale je fakt, ze bych to psat nechtel :)))

Radek
> > Na Fulltext ti jenom PHP nestaci
>
> Proc ne??? ... ale je fakt, ze bych to psat nechtel :)))

jenom php -- to nevim jak je to mysleno, ale jestli jde o sql tak bez te se obejdes docela urcite -- ja bych to delal pres dbm databazi
No ja jsem myslel pagefulltext ...

a do dbm nevim jak naces cely gigovy texty
uf gigovej text... to je prepis cele Babicky ne? nebo tento thread psanej v Microsoft Wordu...

m.s.
jinak pokud velikost databaze prirovnavas k googlu, myslis jako, ze to bezi na SQL databazi??? :-)

m.s.
dbm jsem navrhoval pro rozsah dokumentu do tech 50MB, tam ten index nemuze byt moc velky na to, aby se neefektivnost toho reseni nejak vyrazne projevila (bych rekl :)
jestli miris vys (o hodne :) doporucil bych nejprve neco ke studiu:

http://www7.scu.edu.au/programme/fullpapers/1921/com1921.htm

muhehe :))

kdybyste nekdo vedel o necem aktualnejsim a detailnejsim tak to sem prosim hodte
Nevite nekdo, jestli jde vytvorit skript na fulltextove vyhledavani na strankach take bez pouziti databaze a sluzeb externiho serveru?
Diky moc...
otevres soubor, vhodnou fci pro praci s retezci prolezes vsechny texty, kdyz to tam najdes, tak s tim udelas co je potreba... no proste toto neni ani tak o php, jako spise o programovani a logickem uvazovani... odpoved na tvoji otazku zni <ano>...

:-)

m.s.
Prostě to někde vopráskni...
>Prostě to někde vopráskni...


...rada nad zlato :-) ale mozna lepsi nez ty moje rady, aby se to naucil programovat :-)))

<nic_ve_zlem>
zacinam mit takovej pocit, ze co nema blueboard a nebo nekde 'nevoprasknes', tak to nemas ;-)))
</nic_ve_zlem>

m.s.
hehe =]]]]