Hledáme redaktory...

Ahoj, náš team (WebSpektrum) hledá nové redaktory na články jakéhokoliv zaměření. Ty budou publikovany na serveru www.webspektrum.cz . Bližší informace buď na webmaster@webspektrum.cz nebo zde ve foru.

Upozornuji ze psani clanku bude zcela dobrovolne a zdarma.

S pozdravem: R.Danek
Huh, tendlenst ten mail mi přišel asi 10.... Pošli mi nějakou databázi mailů, já si budu dělat taky reklamu....
OT a jeste k tomu spam... fuj (kdyby to bylo v pokecu, ani neceknu ;-)))

m.s.
smazat...
:-)
Tak leda hovno smazat !
Je to nabidka prace i kdyz neplacene.
sam beztak si pro nekoho ani nesrtnes a tady budes neco kecat ne?

kdyz nemas zajem tak to necti.. nikdo te nenuti
> Tak leda hovno smazat !

... spravne, SMAZAT ;-) ...

> Je to nabidka prace i kdyz neplacene.

... NO PRAVE ... je to reklama a predstav si, jak by tohle forum vypadalo, kdyby si tu kazdy delal reklamu svyho webu ... kdyz to alespon castecne souvisi s resenim danyho problemu, budiz, ale tohle je zcela OT. (proto to taky asi m.s. vykazoval do pokecu)

imho to sem nepatri ... tot vse.

Radek
spam to je, tak by bylo vhodne aspon dat na zacatek subjectu "OT" nebo lepe to sem nepsat vubec
Pokud vídím dobře... tak nadpis: Hledáme redaktory
asi znamena co znamena.. neni to mam problem ani nevim jak na to.
Znamena to: estli mas zajem precti a odpovez, jinak necum.

Do pokecu to davat nebudu - je to otazka predevsim pro programatory.

Jestli neumite cist nadpis a tohle vas tady tak sere se ty nadpisy naucte cist !!!

Stejne jako kdyz uvidite nadpis: sdfhjkfghj
a budete hovno vedet o tom na co se ten clovek chce ptat tak to taky cist nebudete a pujdete dal...

Je to thread pro ty co maji zajem, ne pro ty co umi jen blbe kecat.
Ale musim priznat ze to byla chyba davat to sem na WZ !
Chodi sem jen trosky co sotva znaji fci. time()
nebo jen hadaji a tak slovickari.. vime kdo to ma v oblibe
Ja znam jeste fci date() ... :o)

Me osobne neodradi ani nadpis OFOFNSDLAFNLSDF ... ctu tu kazdou kravinu :) ... ono tu tech diskuzi a prispevku zas az tolik neni :)

Kdyz nad tim tak premyslim ... mozna mas recht Mastere :) ...

Radek
Mastere, ty ses nejakej divnej... vztekas se jak maly decko (alepson mi to tak zni) - prvni zareagoval lukasik, ze mu to prislo 10x na email (asi si to vyzadal :-) nebo keca).
charakteristiku spamu to ma a jeste OT - ale to uz jsem psal? hm...

>nebo jen hadaji a tak slovickari.. vime kdo to ma v oblibe...
...vesteni ma nadech tajemnych sil a to me vzdycky lakalo:-) ale co se tyce slovickareni, uz jsi nas v minulosti z toho tady usvedcil nekolik :-)))

m.s.
Jak maly decko se vztekam kdyzme nekdo opradvu vytoci a uz nemam slov.
Ne, nic takového jsem si nevyžádal a přišlo mi to kvůli tomu že mám nějaký stránky (ani tam nebylo jaký) a chtěli, abych jim uvonil nějaký texty z těch webů a tedy stal se redaktorem...

Jinak bych to pojmenoval: Spam

Radek: Já tu čtu taky každej thread:o).
Tak to se omlouvám. Vedu ten projekt a o žádné takovéto invazi na webmastery nevim nic ! Moc se mi to nezda...
btw zadarmo ani kure nehrabe, pochybuju ze jen tak ti tam bude nekdo psat =]