PHPTriad

Ahoj,
nemate nekdo zkusenosti s instalaci "Triady"?
Potreboval bych vedet, kde se da nejlip stahnout a jak to cele nainstalovat a nakonfigurovat, aby mi to slapalo tak jak ma - uz se o to nejaky cas pokousim, ale furt marne :-(
Diky moc...
vzdyt phpTriad to je kompilace primo pro #censored#... s cim tam mas prosimte problem???

m.s.
No, pokousel jsem se to nainstalovat, a kdyz uz to bylo u konce, napsalo mi to hlasku "Nebyla nalezena potrebna dynamicka knihovna - soubor "WS2_32.dll", no a tam jsem skoncil :-(
Nevis, kde muze byt problem nebo co s tim?
Diky...
Nemáš náhodou Windows 95
Mam! A da se to nejak rozchodit i pod 95-kama?
Diky...
Tak si nech tu knihovnu od nekoho poslat, nebo se vyser na Triad a naistaluj to podle nejake literatury...

:)
Ta WS2_32.dll je asi specialita w98, ale zkus ji najít na instalačkách nebo ještě zkus prohledat adresář windows/system, tam ji mám já.
mozna to pro samotnou instalaci phpTriad neni nutne, ale mas na tech 95kach nainstalovanou sit? alespon telefonni adapter a protokol tcp/ip? na 98 uz je to standartne...

m.
Hmm, to by me nenapadlo M.S. ...
Tentokrat jsi vyhral :-)
Ja se radeji drzim soucatne doby a neistaluju moderni software na nejaky oldies OS...

musim se polepsit..
Tak jsem si nakopiroval do systemu vsechny WS2*.* - a uz to po mne zadnou dynamickou knihovnu nechce - diky :-)

Ted mi to ale zas nekdy hlasi "Tel. pripojeni site neni pristupny. Tento pocitac bud neni nakonfigurovan pro mistni sit nebo neni pripojen ke spustene siti." - martin s.: s tou siti mas nejspis pravdu.

Poradte mi prosim, co tam mam tedy vse jeste nainstalovat - z toho pocitace ale nemam pristup ani na internet, ani na jiny pocitac - myslite, ze to bude i tak fungovat?

Diky moc...
Neboj bude, dokud jsem neměl i-net taky jsem to takhle konfiguroval... Nakonfigni to tak, aby si myslel že je to na lokální.. Až ti na výběr dej místní síť lan... Jemu to stačí a tobě taky:-)
Tak jsem na ty 95-ky doinstaloval "Tel. adapter" a "Protokol TCP/IP", ale ted mi to zas hlasi "Pracovat offline" (neni mozne pripojeni k siti... - (taky tam zadnou sit nemam)), a kdyz vyberu "Pracovat offline", nabehne mi jen prazdne okno IE.

Pravdepodobne mam chybu nekde v Apachi - nevim?

Jeste bych se chtel zeptat - pri startu pocitace, jeste pred prihlasenim do Windows, mi pouze blikne dosove okno, stejene tak pri startu Apache, a vypise nejake 3 radky - ve 3. neco jako ze Apache is running... - dela vam to taky, nebo jak by se mel vlastne projevit start Apache?

Diky moc...
Zkus 127.0.0.1 :-).
127.0.0.1 jsem zkousel taky, ale vysledek je stejny :-(

Bezi vam to vlastne nekomu taky na Win95 ?

Diky...
Vždycky když to chce na Internet, řeknu přikážu "Pracovat off-line" a Apache přestane pracovat a pořád chce na síť, stačí zrušit zatržení "Pracovat off-line" v menu Soubor těsně nad příkazem Zavřít.
v IE nastav pripojovat se mistni siti (LAN)...

>Bezi vam to vlastne nekomu taky na Win95 ?
a proc by ne? ty tvoje problemy jsou jen nedostatky z neznalosti :-)

na win95/98 je pri spustenem apache aktivni dosove okno, dokud apache neshodis apache -k shutdown... rtfm!

m.s.
Jeste mi prosim rekni, kde je ta nabidka "pripojovat se mistni siti (LAN)"?
N "Nastrojich/Moznostech site internet/Pripojeni/Nastaveni mistni site (LAN)" mam pouze volby:
Automaticky zjistovat nastaveni
Pouzivat script pro automatickou konfiguraci
Pouzivat server proxy
Mam z toho taky neco zaskrtnout?
Pripojovat se mistni siti (LAN) jsem vubec nenasel :-(

Kdyz spustim Apache, tak se mi dosove okno otevre, vypise nejake 3 radky (ve tretim neco jako ze "Apache is running..."), ale v zapeti se to okno hned zas zavre - to dela normalne, nebo mam nekde chybu?

Diky moc...
a co mas zaskrtnuto u telefonickeho pripojeni? mel by jsi dat nikdy nevytacet... nedokazi ted presne dodrzet slovosled, takze mozna se to bude lisit. co ti zobrazi IE po zadani localhost (pripadne 127.0.0.1)?

m.s.