mail() nefunguje

Zkouším odeslat email z php takto:

<?php

if (mail ('webmaster@tvorbawww.zzn.com', 'Vec zpravy', "Rádek 1\nRádek 2\nRádek 3")) {
print 'Email byl úspešne odeslán.';
}
else {
print 'Email se nepodarilo odeslat. Zkuste znovu pozdeji.';
}
?>

To zobrazí hlášení, že email byl odeslán, ale zatím mi nikdy nic nedošlo. Zkoušela jsem tento skript na jiném serveru a tam to fungovalo.

Vám tady mail() funguje? (jsem na webz.cz)
Zkus to poslat na svou standartní adresu např. "rosalynda@centrum.cz" a pak se uvidí.
Zkus místo apostrofů použít uvozovky nebo zkus předávát vše pomocí proměnných jinak nevim.
To podle mně nepochopí PHP když tam mícháš " i '
Zkus pouze " a pokud je chceš v textu použij \"
Muj selskej rozum rika, ze PHP by melo byt absolutne sum a fuk jestli je tam ' nebo " ... (teda pokud se pouzivaji parove:))) - a to tam je :)

Jediny co me napada ...

3x prekontrolovat adresu pismenko po pismenu ... jeste lip ... copy-paste ji prekopirovat do normalniho email-klienta a zkusit poslat tak.

A nebo jestli nemuzou zlobit ty ukoncovace radku ... zkus to bez nich ... pokud by to slo, tak misto /n ... zkusit ... /r ... /n/r ... /r/n

Radek
trosku jsem tam poplet / a \ ale to si asi kazdej prebere :)

Radek
Ale podívej, v tý fc mail je jak " tak ' a když je oboje v jkedný fc tak nevím... Ale nejspíš má pravdu ráďa, skontroluj pořádně adresu, písmenko po písmenku:-)
v te fci je apostrof i uvozovky, ale pouzity spravne parove, takze jak rika radek, melo by to byt jedno a spravne. takze budto je spatne adresa (mozna by na to odpovedela nastavena hlavicka Return-path) a nebo se ti ty emaily brzdi v nejake fronte a dneska uz dorazily....

m.
v te fci je apostrof i uvozovky, ale pouzity spravne parove, takze jak rika radek, melo by to byt jedno a spravne. takze budto je spatne adresa (mozna by na to odpovedela nastavena hlavicka Return-path) a nebo se ti ty emaily brzdi v nejake fronte a dneska uz dorazily....

m.
Ja vim ... lepsi dvakrat a pomalu ;~)

Radek
:) jo presne... to je tak kdyz data odesles, ale nedostanes odpoved zpet:) jinak chyba u me, aby stouravci nestourali :)))

m.
Odeslala jsem dotaz na správu serveru, proč mi nefunguje mail(). Oni odepsali, že tato funkce není vůbec povolena. Jak to, že vám ostatním funguje? Máte placený prostor? Já jsem na webz zadarmo.
Ja osobne ji tedy nepouzil (zatim posilam maily pres SMTP seznam) ... ale ostatni se tvari jako ze ji pouzivaji bezne, tak doufam, ze tomu tak je, protoze mam v planu na ni prejit :o)

Radek
Ahoj

dík všem za rady. Zdá se že funkce mail() funguje, ale jenom po větru. Nemá ráda moje schránky na zzn.com. Kromě toho mi tam scházelo \n na konci zprávy. Ve skriptu je vždy o jednu chybu víc, nežli člověk si člověk myslí ;o)
nebude chyba na srane zzn.com?