Časované scripty

Já vím, že už se to tu probíralo, ale nenabízí to někdo? Nějakej free server?
ty mas doma mistral, tak se parkrat automaticky podivej na ten skript, zautomatizovat to muzes dokonce i pod woknama...
Copak vo to, to mám ale nemůžu mít PC zaplí 24 hod. denně:-(
proc ne??? - aha windows :))))

m.
ju to je fakt ;-) ...

Jinak je reseni i pro "nas" co mistral ani nic podobnyho nemame ... pokud vam tedy staci tak pousteni jednou denne.

Pokud si date do PHP skriptu na uvodni strance (index.php) logovani do souboru, brzy zjistite, ze se na vase stranky "nekoukaji" jenom uzivatele z browseru ... ale po internetu se zvlaste v noci toula spousta vselijaky haveti, co ocuchava stranky :) ... takze se mi nestalo abych tak hodinu po pulnoci nemel na strankach nejakej ten pristup ...

Ta stranka se samozrejme nikde nezobrazuje (obrazkovym pocitadlem to nezjistite) ale to uz vam muze byt fuk ... proste ve skriptu zjistite, ze je to prvni spusteni po pulnoci, nekam to zalogujete a provedete pozadovanou akci ...

Ten kdo ma to stesti a um, ze jsou jeho stranky navstevovanejsi, muze ty intervaly spousteni mit samozrejme hustejsi :o)

Radek
tak to uz je jistejsi na to poustet woko...
udelej skript daily.php a nasmeruj na nej hlidani - skript se spusti a udela co potrebujes :)

m.
Aneb napad By: spaze
Jaky woko ???
woko.cz ;)
:) nevim proc zrovna by spaze? co je na tom tak patentovatelneho? ale to mas jedno...

m.
nic, to mas jedno.. :)
:) a co ten tvuj projekt??? prazdniny zacaly... :)

m.
Projekt taky:-)
mas nejake blizsi informace lukasiku? kdyz je master tajemny...

m.
>>mas nejake blizsi informace lukasiku? kdyz je master tajemny...
A o čem?
no nic zapomen na to... ta tvoje vsuvka vypadala, ze vis o cem mluvis a mas nejake informace.

m.
Ja takhe:-)
Já měl na mysli http://lukchat.wz.cz kterej později přesunu jinam....
Master měl nejspíš na mysli toto...
hele to neres... evidentne mluvis uplne zcesty o necem jinem nez ja... neni to dulezity, a nechce se mi ti to vysvetlovat :) master urcite vi na co se ptam a kdyz to nechce prozradit, necham se prekvapit - holt :)))

jestli ale mas zajem, projdi si par mesicu starsi prispevky a uvidis jestli budes o neco moudrejsi... (zkus treba hledat 'casovane skripty' atd...) mas prazdniny, takze mas mooore casu, vice nez ja.

m.
Vím očem je řeč.
Tento projekt je už na spadnutí, ale vázne to v podpoře ze strany serveru...
Zatím ale musím použít slogan od WZ: "bude"!!!

Master
kdysi chodil netminder.com , ten se na stranky koukal kazdou hodinku, ale ted je myslim uz placenej :-(
> Tento projekt je už na spadnutí, ale vázne to v podpoře ze strany serveru...

potrebujes s necim pomoct ? kdyztak se muzem domluvit individualne, ty si to zaslouzis uz kvuli svemu jmenu :)

> Zatím ale musím použít slogan od WZ: "bude"!!!

to je sprosty ;-)
ale mas pravdu, je lepsi nic neslibovat a radsi prijemne prekvapit
Ja jsem samozřejmě nemyslel server WebZdarma :-)
Na WZ mam jenom osobni page, jinak tuto službu bude provozovat server uplně jiný....

Ten slogan se mi líbil tak jsem ho použil, doufám že na něj WZ nema copyright :-)
Sprostý, ale pravdivý:o).