50M

Kolik mohu mít reklam a mohou obsahovat i přesměrování?
A opravdu poskytujete 50 MB zdarma. Takže když budu mít stránky větší jak 15MB tak mi je nevyškrtnete? Omlouvám se za tak hloupé otázky, ale je to neuvěřitelné.
Předem děkuji. Václava
Ještě něco zkus www.host.sk tam mas 1000 mg mista to nebyl preklep opravdu 1000 mg
(megabajtu) mista:)
Cože???!!!
Děláš si prdel?
1GB zadara? - seš normální
Nie, host.sk garantuje neobmedzene priestor... samozrejme ziadny warez, archivy mp3, alebo sklad zip suborov...

Druha vec je, ze host.sk nepatri medzi najrychlejsie free webhostingove servery - ale je to zdarma a bez akychkolvek reklamnych bannerov.
Asi maji na Slovensku levne disky ;-)
... a to neni nic proti, ... a vazim si, ze tu mame i uzivatele ze Slovenska

Nase diskova kapacita ale tohle nabidnout nemuze -- pro Vasi predstavu, jedna se momentalne zhruba o 240GB.
Jo,host.sk fakticky nabízí neomezený prostor bez reklam, ovšem vzhledem k tomu, že pokud si tam umístíte něco jiného než textové stránky, bude se vám to natahovat i 5 či více minut, řekl bych že ta neomezená kapacita je na ten holý text vcelku zbytečná:-)
Jo je to pravda taky jsem o tom slyšel:)
ale.... já bych radši podporu mysql než více místa:) Lukasik lukasik.euweb.cz
jen aby zavedenim mysql jsme pak nestahovali stranky taky 5 a vice min. :-) to je ale jen joke! verim provozovatelum webzdarma, ze vedi co delaji...

m.s.
Prave to je aj problem host.sk

Sice neobmedzeny priestor, MySQL a PHP - ale kvoli tomu ta rychlost (alebo pomalost? :)