Banner

V nastaveni mam: zobrazik banner iba na 1 stranke ale zobrazuje sa mi vsade.Preco???
Mě to dělá taky ... chválně co na to řekne admin....
Admin sice nejsem ale řeknu vám to musíte ze všech souborů smazat tu jejich reklamu jinak to nepujde potom se vam zobrazi akorat na tom indexu lukasik.euweb.cz
Jo, to je hezké, smazat, ale jak? Když mi tam vloží sami kod a já se nijak k editaci stránek nemůžu dostat. Nevím jak.
Prostě tam ty stránky znovu nahraj a přemaž to...
No, to je fajn, že banner zmizí, když ho smažu ze svýho souboru! Ale co z toho, když během pár dnů mi ho tam nahrajou znova?! Možná, že je nějakej problém s rámcema, ale stejně! Proč mi to tam pořád nahrávaj? Mám reklamu umístěnou na úvodní stránce a na odkazech, ale pořád mi to cpou i do všech ostatních html souborů, ale fakt do všech!
Problem je v tom, ze to mate zle nastavene...

Ak si nastavite zobrazovanie reklamneho banneru iba na jednej stranke (a v pripade, ze nepouzivate ramce), potom:

a) musi byt umiestneny na uvodnej stranke, ktora ma nazov "index.html" alebo "index.htm", alebo "index.php"
b) stranka musi obsahovat nasledovny kod:
<!--WZ-REKLAMA-1.0-->
Pokud mate konkretni problem, piste vzdy i adresu stranky kde se to vyskytlo (bez toho se problemy tezko daji resit). Jinak by melo stacit poradne to nastavit na "administracni" strance a pockat do pul hodiny.
Jo, asi to bude tim nastavenim! Hned jak jsem to dopsal (ten muj posledni příspěvek!) tak jsem se šel podivat na to jak to mam nastaveny! A měl jsem opravdu abych měl na každé strance banner! Předělal jsem to, takže doufam, že už to pude!
Lidi diky! :)
No pokud máte správné nastavení tak to bude fungovat:) <Font color=red>Lukasik</Font>