RSS fóra WZ

V jiném vlákně tady byla řeč o RSS. Napadlo mě, že když tak často dělám refresh stránek fóra, bylo by pro server asi méně zatěžující, kdybych dělal refresh RSS. Normálně sice RSS nepoužívám, ale možná by mě to přesvědčilo.

Nedávno jsem si napsal doplněk do programu conky, který mi zobrazuje seznam nejnovějších příspěvků přímo na pracovní plochu. S RSS by to bylo ještě o něco jednodušší.
Připojuji se k návrhu.

Před dávnými časy jsem si vytvořil vlastní RSS tohoto fóra. Bylo to pouze parsování stránky. Nedávno jsem si říkal, že to opráším a umístím na webzdarma i pro ostatní, ale zatím nebyl čas.
Ale spustit RSS přímo ze zdroje by bylo mnohem lepší a efektivnější než ode mne. Takže to kdyžtak zvažte.
Jen dodám, že pro phorum existuje modul, takže by snad neměl být problém to aplikovat. I když nevím, jaká je zde verze.
<HTML>Co vím, tak nějaká hodně starožitná (jaká verze byla před 5 nebo 6 lety?). Bohužel se nestarám o žádnou část webzdarmího frontendu... A zrovna fórum je jedna z nejzlomyslnějších částí, když nepočítám webového správce souborů.</HTML>
Vyhrabávám tuto mrtvolu, abych se zeptal: Stala se od té doby nějaká změna?

Mezitím jsem si vyrobil vlastní nástroj, který mi momentálně jede na domácím webserveru. Uvažuji o jeho zveřejnění, resp. vytvoření služby přímo na WZ. Ovšem originální RSS by bylo mnohem lepší.
<HTML>O žádné změně v této verzi fóra nevím.</HTML>
<HTML>Se současným fórem si nikdo nehraje. Mít čas, tak bych si s tím mohla hrát sama, ale ani by se mi asi moc nechtělo. Jak naschvál by se určitě spustila nová verze wz s minibb a má práce by vyšla naprázdno :-).</HTML>
<HTML>Thalia: Tímto tě žádám, abys začala dělat na RSS fóra. Zvýší se pravděpodobnost naschválu!</HTML>