FTP Kopirování souború

Mam takovej problém když se pokaždé pripojim na FTP pres (Totám commander) tak normalne kopiruji a davam soubori jak chci ale tet potom co WebZdarma nejel ten jeden den tak pokaždé když se pripojim na ftp a chci na neho neco dat tak me to napíše PŘENOS SELHAL potrebuji podadit cim to muže byt a pokut by to byla chyba na straně poskytovatele (WebZdarma) tak bych byl rád kdyby jste me kontaktovali na ICQ 195-895-094 a závadu společne semnou odstranili predem dekuji
<HTML>Takže se vám bude líbit naprosto správná odpověd bez jakékoliv interpunkce která bude tak nečitelná že pochopíte že je třeba příště otázku lépe formulovat abyste dospěl k nějaké lepší odpovědi takže zkuste napřed říct jaká je konfigurace vašeho ftp klienta ideálně zda máte zapnutý pasivní režim pokud ne proč a jestli jste to zkoušel případně pokud nevíte co to je prostudovat si nápovědu ke klientovi a nejčastěji kladené dotazy na faq.webzdarma.cz předem mi bylo ctí pokusit se poradit</HTML>
" tak bych byl rád kdyby jste me kontaktovali na ICQ 195-895-094"
Jsi na fóru, tak odpověď (možná) dostaneš na fóru. Chtít odpověď na email, nebo na ICQ je nevychovanost nejtěžšího kalibru.
nvm kdo je tadynevychovanej vydiš tet me treba skoro nic nerekl ale kdyby se myo zval na icq tak to poresime on se zepta co me nejede a proč atd... a mozna by jsme to vyrešil ale na furu to budem rešit 3 roky než zjistime v čem je chyba a vubec nvm proč sem pises když si my stejne neporadi to sy myslim ja ze je zase nevychovanost tak se nestarej ome dik
<HTML>Sidha: V čem byl váš poslední příspěvek přínosný pro řešení problému? Já jsem vám poradil, tak bych čekal, že se všichni dozvíme, jestli rada zabrala.</HTML>
Sidha: s tvím přýstupen i díl...
Jn za ten posledni muj prispevek se omlouvam ale Tom me nastval protoze my vubec neporadil a myslim si ze se nedival ani na nadpis co potrebuju vyrešit a jen si mozna prečetl celi co jsme napsal a bude me jeste urazet že jsme nevychovanej at se každej stara o sebe tohle je moje rada


ale abych se už nehadal a konecne odpovedel Nípalovy

Bohužel rada nezabrala ja jsem novaček vtomhle tak se vtom tak nevyznam co mam nastavyt atd... takže jsem ti sem dam odkaz na obrazek aby si vedel jak to mam nastaveny http://www.sidha-web.xf.cz/Bilder/ftp.jpg ale nechápu to proč to nejede když mam nejmyn 7 serveru a kazdej me jede tet me dokonce ani nejde prihlasit se k FTP a to me odpoledne slo doufam ze ti ten obrazek pomuže v tom aby si ty pomohl ale aji tak dik Nípal a jeste jedno sry za ten predchozi príspevek
j tak prihlasit my zase de ale porad nemuzu nic kopirovat porad to pise tohle tady mate obrazek http://www.sidha-web.xf.cz/Bilder/ftp2.jpg

doufam že to spolu porešíme
Ješte jsem prišel na neco treba by ti to mohlo pomoct když chci zkopirovat neco co je ve složce tak se tam da jen ta složka a ten soubor vevnitr ne

nvm treba ti to pomuže
<HTML>Anglicky umíš?
Quota exceeded = vyčerpaný prostor.</HTML>
Bohužel anglickiy neumim ale jinaik diki asi bych natoneprisel dekujik ti moc Thalia :-*
kdybys udelal, co ti poradil Nípal, mohls to vedet uz vcera...
můžeš si přidat na stránky reklamní lištu a dostaneš dalších 100 mega