Funkčnost stránek

Nevim jestli tento problém je jen u mě a mých spolužáků, kterým opravdu skoro nenačítají tyto stránky, pořád výpadky, kliknutí na nahrát soubor bez reakce, pořád když se přihlašuji chyby atd... i registrace nešla hned napoprvé i po zadání jakékoliv přezdívky, myslím že by se majitelé těchto stránek měli zamyslet, nemyslím to zle, ale když už chtějí tyto stránky provozovat a poskytovat zdarma uživatelům, tak by aspoň měly fungovat
<HTML>Milá slečno,
stránky fungují, webzdarma je přeci jen už pár let starý a většina chyb je za ty roky vychytaná. Pokud vám něco hlásí chyby, tak je chyba ve vašem špatném postupu.

Možné chyby při registraci:
- doména je obsazená. Tak to skutečně není naše chyba, prostě si někdo příslušnou stránku zaregistroval před vámi
- nejste z české republiky/slovenska. To je chyba vašeho poskytovatele připojení, nemá reverzní záznam do .cz nebo .sk domény. (není váš případ, pokud jste se registrovala se stejnou IP jako píšete sem do fóra)

Nenačítání stránek:
- je to pomalé. Hostujeme x tisícovek stránek a někdy jsou servery vystaveny značným zátěžím. Zejména doména wz.cz, na té je nejvíce stránek.
- je to pomalé. Máte pomalé nebo ucpané připojení.
- skoro se to nenačítá. Máte divný prohlížeč, problémy s cache, nebo jsou chyby na webové stránce. Nebo to souvisí s "je to pomalé"

Možné chyby na stránce
- chybí index.html. Nahrát.
- chybí soubor. Nahrát nebo neodkazovat.

Nahrávání souborů
- nereaguje to. Zase to může souviset s rychlostí vašeho připojení.
- nefunguje to. Není to dokonalé, kdysi tu byl ještě příšernější správce. Ale snad se to někdy zlepší.
- osobně doporučuju používat FTP.

Hlášení chyb
"hází to chyby" - to skutečně neopravíme, protože řešíme konkrétnější věci než nějaké anonymní neidentifikované chyby (= pokud neznáme chybovou hlášku, těžko můžeme něco řešit).

Závěrem:
Jestli se vám tu nelíbí, nemusíte tady být. Je to dobrá vůle poskytovatele, že vám poskytuje webhosting za docela slušných podmínek. Dostupnost webzdarma je na poměrně vysoké úrovni (nepadáme každý měsíc).

Co se týče konkrétně vašich stránek, načítají se mi okamžitě.</HTML>
Prosím mě to hlásí při každém připojení,že certifikát nebyl vydán atd.Je možno si ho někde stáhnout?A přihlášení přes ftp není možné už tak týden,v jakoukoli denní nebo noční dobu.
<HTML>kaplan: Hledal jsem, zkoumal jsem... pokud prohlížeč neumí uložit nabídnutý certifikát, tak to zřejmě není možné. Ale třeba někde je, jenom o tom nevím (jsem jenom moderátor fóra). Co se týče FTP, nevím co s ním je, poslední dobou to sleduju také, je to nějaké přetížené. Ale při troše dobré vůle se tam dostat dá, zrovna včera jsem jej úspěšně použil.</HTML>