Reklama dolů

Dobrý den,
převzala jsem správu nad www.mcbudulinek.wz.cz a přenastavila reklamu z hlavní strany nahoře na všechny dolů. Za jak dlouho se změna projeví na stránkách? Nahrávala jsem všechno znovu, stránky jsou bez rámců ale reklama nikde. Co musím ještě udělat kromě zaškrtnutí v nastavení? Díky
<HTML>Pokud se při nahrávání reklama nevložila, tak je potřeba zkusit nahrát soubory znovu (stačí, aby se vložila aspoň do jednoho a pak ji nakopírovat do všech). Taky může pomoct umístění značky <!--WZ-REKLAMA-1.0--> na místo, kam se má reklama vložit, tedy nejspíš před tag </body></HTML>
Myslela jsem si, že je tam reklama vkládána automaticky. Původní stránky jsem si nezálohovala takže ji nemám vygenerovanou pro mcbudulinek.wz.cz. Stačí tedy zadat tohle na konec "těla" <!--WZ-REKLAMA-1.0-->? A při každém novém nahrátí stránky to musím opakovat?
<HTML>Reklama se vkládá automaticky při nahrávání souborů. Bohužel ne vždy se vloží (takže jakmile se jednou vloží, je dobré si kód někam zazálohovat), značka pro reklamu tomu může pomoct, ale nemusí. Ale z mojí zkušenosti u webů na doméně wz.cz problémy s vkládáním nebývají. Pokud se teď nevložila, zkusila bych soubory nahrát znovu třeba zítra nebo za pár dní.</HTML>
Díky, zkusím to (až to půjde).