Nelze najst server

Vcera som 3 hodiny nahadzoval jednu blbu malu stranku no aj to sa mi cele nepodarilo a dnes to uz vubec nejde vzdy mi napise ze Nemohu se prijojit na server ...............skuste to znovu no a ide ma porazit neviete kde je chyba doteraz mi to na ziadnej stranke nikdy nerobilo?
<HTML>Tipuju, že mluvíš o správci souborů. A ftp jsi zkoušel? Viz http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp.</HTML>
FTP som neskusal ale este to dnes skusim ci pojde spravca souboru a uvidim
tak jo nahral som 5 obrazkov a koniec nelze najst server a aj ked to skusim znovu nic no ale toto sa mi nikdy nedialo ani pri inych uctoch napr. www.bowlinginfo.xf.cz. tak neviem
tak vítej v klubu těch, kterým se nedaří najít server
dost mi to lezie na nervy pretoze nic nejde nacitat absolutne prihlasim znova a stale to iste tak neviem co s tym je ale malo by sa to urychlene riesit
otázka je, co by se mělo řešit. Mě to jede bez problému, přenesl jsem teď na doménu wz asi 10 MB v různě velkých souborech - přenosová rychlost asi 60kB/s
komunikace proběhla s IP adresou : 195.122.194.234
No proste davam obrazky a dam napr 3 a napise mi hento a je to v tahu alebo niekedy hned ako otvorim spravcu souboru tak hned mi nabehne hento a celkom by sa mi hodilo co najrychlejsie to tam nahodit este mi ostava asi 100 obrazkov a postupne to nahadzujem dost zdlhave a skusal som aj vymenit vsetky prehliadace(opera,mozzila,exploror) a ani najednom to nejde
Oki celkem to spale len nemozem robit viac veci naraz musim naozaj len nahadzovat obrazky a nie si aj napr ICQ otvarat
a zkusil jsi použít to FTP? Pokud je možné tak bych se správci souborů vyhnul velkým obloukem
vies to musim instalovat a ja na webzdarma moc niesom ja tu len vybavujem zakazky tak...
argument, že "vybavuješ zakázky" takovým amatérským způsobem je obzvlášť úsměvný
a FTP se dá použít leckde, nejen na WZ ;-) a ani nezabere moc místa na disku, neboj :-)
a pokud nemůžeš na PC dělat na síti víc věcí zároven, možná máš pomalé připojení...?
Mne to moze byt jedno urobil som co mal a hento no ale skusim co mi radite dik za pomoct
Jo dik udelal som to ako je to v navode a jde to pjekna rychlost moc dik hodin sa mi to
Dusan: a když už píšeš, že web je optimalizovaný pro IE tak zkus také zvážit i ostatní optimalizace, jako např. optimalizace velikosti webu. Možná už jsi slyšel, že webová stránka má mít nějakou rozumnou velikost, ne příliš velkou. To že načteš všechny obrázky v galerii na stránku v jejich původní velikosti a zobraziš je zmenšené je pěkná zvrácenost. Proč si mám načíst 2125 kB obrázků aby uviděl náhledy fotek, proč má server zbytečně odesílat 2MB když si třeba kliknu na dva obrázky? A protože všechno souvisí se vším tak je klidně možné, že server odmítne někomu kopírovat obrázek na web protože musí paralelně vyřizovat takové šílenosti. Druhá optimalizace je optimalizace velikosti uložených obrázků. Např. racek slavomir.JPG je obrázek, který má 336x448px má velikost 112 kb - mohl by mít 16 kb, náhled na tento obrázek by mohl mít 2 kB
niesom idiot davat na web 2 MB obrazky dlho to nacitava no proste ne mam ich tak po 40 kb ale je ich dost vela niektore su po 300kb a podobne porste 33 MB obrazkou uz vsetko funguje ziadny problem koniec a so strankami robim uz roky hovor si co chces mne je to pass
<HTML>To že to tak děláš roky neznamená, že je to správně.</HTML>
Dusan: To, že ty s tím nemáš problém, je zásadní problém tvého přístupu. Že by jsi byl idiot, to nepředpokládám, idioti obvykle nedokážou napsat ani to, co jsi vypotil ty. Také jsem nenapsal, že dáváš na web obrázky, které jsou velké 2 MB, ale to, že mě mutíš najednou načíst 2 MB, což je zbytečné. Jestli jsi to ještě nepochopil tak na stránce http://zsfrancisciho.wz.cz/galeria_my.html nás nutíš najednou načíst 30 souborů, které reprezentují ony 2 MB a mohlo by to být 60-90 kB kdybys to dělat tak jak se to dělat má.
Uznávávám, že jsem tu už viděl větší exoty, ti tam skutečně měli obrázky velké 1 MB
Takže kouzelné sluvíčko je: thumbnails
Jo jo sorry kluci, ale mam debku co sa obvija aj na mojom spravani som vo velkom strese a mam plny program plus skola a stranky robim podla ludi, ktorym ich robim ja mu aj poviem, ze je to velke a vela a on ze to mam tak nechat ze je to dobre a nezaujima ho komu a ako to bude nacitavat tak fakt sorry..toto neni vyhovorka ja ked mu poviem ze to je blbie on ze ne je to ok tak mu mam odporovat no bol by som blbec kebyze hej ked jemu to neprekaza. Podstatne je ze uz vsetko fici ako ma. inac pre ukazku inu stranku z mojej dielne www.bowlinginfo.xf.cz este neni dokoncena cast Bowlingove herne
<HTML>Dusan: osobně zastávám názor, že by si člověk měl na sebe brát jen tolik práce, na kterou stačí. Mládí prožité ve stresu asi nebude to pravé ořechové - v budoucnu se napracuješ ještě dost.

A proti stresu je nejlepší si občas odpočinout. To, že nemáš čas na odpočinek, je výmluva.</HTML>
Když už jsme se dotkli hodnocení podle IQ tak to , že máš debku, to je odvozené od debil?
Víš jak to dělal Michelangelo s nosem Davida, který se jednomu zdál příliš veliký?
David:
http://www.bowlinginfo.xf.cz/images/bowling1.jpg - to myslíš vážně, 420x336px a 413,49 kB - používat BMP a ještě s příponou JPG?
hmm kebyže je len toto problém! na toto som už zvyknutá, že keď mi to vypadne musim ist na zaciatok, ale dnes sa mi uplne neda otvorit spravca suborou! co s tym je? preco su tak casto vypadky? treba to riesit!
<HTML>2betka: pokud nechceš trpět výpadky správce souborů, začni používat FTP (viz http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp). Nepamatuju se, kdy mělo naposledy nějaký výpadek.</HTML>