Žádost o radu

Dodrý den, mám dvoje stránky na wz. Nyní ji několik dní se nemůžu na jedny připojit přes ftp. Druhé v pohodě. Hlásí to stále toto: Hledá se počítač <ftp://joprofoto.wz.cz> v databázích DNS...
02/01/2008 17:20 DNS nenalezl IP adresu. Nevím proč u jednoho přístupu to přestalo fungovat a druhý běží normálně. Pokud můžete poradit, budu Vám vděčný. Díky Josef
nemůžu se připojit ani na jeden svůj účet u webzdarma, problém bude někde u administrátorů!
Josef: problém bude ve "tvém" DNS. Já se připojím bez problémů. Zkus si adresu přeložit manuálně a zadávat jí v přeloženém tvaru.

Milhouse: zajdi si k doktorovi, těch 30Kč ti rád zaplatím.
Tak tomuhle moc nerozumím: ,,Zkus si adresu přeložit manuálně a zadávat jí v přeloženém tvaru." Můžete mi to nějak vysvětlit ? Nejsem přes tyto věci moc velký odborník. Díky
a to jde, když je to virtuální server?
R.U.R: logicky někde musí být "fyzická" adresa, na kterou se to dostane a poté si "nevirtuální" server požadavek přebere. Nebo se pletu?
Řekl bych, že kdyby sis přeložil jsrosa.wz.cz, manual.wz.cz atd atd tak budou mít stejnou adresu a teprve na ní se to dělí na jsrosa, na manual...
Jestli si dobře pamatuju to co jsem někde čet o HTTP protokolu, tak v HTTP požadavku se serevru posílá jméno, pod kterým na něj přistupuju, a pokud na tom fyzickém serveru (na který se dostanu přes překlad) jedou různé virtuální servery, tak se server koukne na to jméno a podle toho vybere virtuální server, na který chci přistoupit. Nevím, jak je to u FTP, ale tipuju že to bude podobné.
No a co jsem asi psal?!? =)
Nojo, ale když zadám jen nějakou IP adresu, tak se asi těžko serveru pošle název požadovaného virtuálního serveru ;-) Požadavek se dostane na server, ale bude tam chybět to jméno virtuálního serveru a on pak nebude vědět, na který virtuální server chci... Tak co si má pak chudák přebrat.
<HTML>Pánové, FTP dns názvy nezná. Takže když si zjistíte správnou IP adresu a budete ji používat k připojení, tak to nebude problém. Bylo by ale lepší zjistit, kde je chyba u vás v tom DNS překladu... co vypisuje příkaz nslookup?</HTML>
Lidičky stále mi to nejde, takže to vypadá, že jsem přišel o web. Na ty druhé stránky přes stejného ftp klienta to jde v pohodě.
<HTML>Josef: Já nemám problém se připojit: ftp://joprofoto.wz.cz, 530 Login incorrect (neznám heslo, takže to je ta příčina - a předem varuji, nechci to heslo znát). Zdá se, že ten web funguje.

Zkuste <a href="ftp://195.122.194.234">ftp://195.122.194.234</a>, jestli vám to bude blbnout stále.</HTML>