Nahrávání souborů

Nelze mi nahrávat soubory...hlásí mi to Adresář je prázdný. Nevíte někdo co s tím, nahrávala jsem asi půl hodk fotky klasickou cestou a pak se mi začalo zobrazovat toto a již nemohu nic uploadovat.Díky, Katka
To je teda popis! Jestli chceš radu, popiš svůj problém pořádně a vyhni se slovům "nelze", "nejde", "klasickou cestou - CO TO JE?" apod. Správný popis by měl být:

1. Čeho chceš dosáhnout
2. Jak to děláš (jaký program, jaké nastavení)
3. Co to ve skutečnosti dělá
4. Co nejlepší popis chyby (chybová hláška, ftp log, apod.)
Tak tento problém nepostihl jen tebe už 2 hoďky řeším kde je problém.Aspň jsem zjistil že není na mé straně.Nejde FTP přes wincomandra hlásí chybu portu,SMART FTP se tváří funkčně ale na webu se fotky neobjeví,a při použití
rozhraní FTP web zdarma MI TO SUŠE OZNÁMÍ PRÁZDNÝ ADRESÁŘ
Tak nejdřív bych prostudoval
http://209.85.135.104/search?q=cache:bewsrlJUkdAJ:www.stare.cz/otazky.html+stare.cz&hl=cs&ct=clnk&cd=1&gl=cz&client=firefox-a
a potom
faq.webzdarma.cz
a potom bych se zeptal znovu
Tak to jsme na tom stejně nejdou mi nahrát soubory ani přes FTP ani přes webové rozhraní.....
zkus později znovu, překontroluj přihlašovací údaje atd a zkus znovu...
Prosím Vás, řekl by jste mi někdo, prosím, co dělám špatně, že mi FTP funguje a ostatním ne?
no nevím, já se obvykle připojím tak napodruhý napotřetí, a občas mi to vypadne :-D aspon že filezilla to automaticky zkouší znova a neotravuje mě s nějakejma chybovejma hláškama :-)